JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALDE Dambovita: o „Altfel de abordare”pentru Consiliul Judetean

Autor:

Data: 26 aprilie 2016, 14:40

O „Altfel de abordare” este mesajul electoral al ALDE Dâmbovița, care anunță că în cursul zilei de azi, 26 aprilie a.c., a depus lista completă a candidaturilor consilierilor pentru Consiliul Județean Dâmbovița.alde dambovita

Evenimentul de depunere al candidaturilor reprezentanților ALDE pentru Consiliul Județean Dâmbovița a avut loc la ora 13.00 la sediul Biroului Electoral Judetean, nr. 16 din Târgoviște.
Lista consilierilor ALDE Dâmbovița pentru Consiliul Județean este deschisă de deputatul Georgica DUMITRU si Ionel PETRE. Alături de acestia se află:
3. Cristina SIMA – Jurist
4. Auras SOCOTEANU – Administrator
5. Aurel DIAMANDI – Director
6. Dumitru BARBU – Arhitect
7. Valentin PETRE – Economist
8. Vasilica SURUGIU – Inspector
9. Corneliu CHITULESCU – Economist
10. Elvis Ionut NEGUT – Economist
11. Andrei BARLOG – Economist
12. Dorin Adrian ECONOMU – Inginer
13. Daniela GEORGESCU – Jurist
14. Corneliu STANICA – Asistent Medical
15. Florin TOADER – Director Imagine
16. Daniel DRAGOI – Administrator
17. Adina Roxana LAZAR – Economist
18. Emilia GHITA – Profesor
19. Ion FLOREA – Contabil
20. Aurel MARINESCU – Jurist
21. Nicolae PREDA – Administrator
22. Nicu IONETE – Inginer
23. Romeo NAVRAPESCU – Inginer
24. Florin TICHIE – Inginer
25. Ion RADU – Jurist
26. Adrian VOICA – Economist
27. Viorel DRAGOESCU – jurist
28. Ionut Cristian VALU – Inginer
29. Alexandru Daniel NITU – Inginer
30. Robert Gabriel NITA – Economist
31. Daniela Ana CRETOIU – Economist
32. Roxana Elena MOSOR – Sociolog
33. Adrian MOACA – Student
34. Iulian MIRICIOIU – Tehnician Proiectant
35. Ioachim POPESCU – Inginer Economist
36. Gabriel CHISULESCU – Fizician
37. Vasile JURAVLE – Inginer
38. Ion BUNOIU – Tehnolog Tehnician
39. Emil BURTOIU – Inginer
40. Ion ILIE – Administrator
41. Petre PRODAN – Tehnician Agricol
42. Marian DAN – Croitor
43. Niculae BAILA – Frigotehnist
44. Gheorghe STAN – Lucrator Comercial

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google