Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

FCM Targoviste, Chindia Târgovişte si Urban Titu in aceeasi serie!Programul turului Seriei VI a Ligii a III-a

Autor:

Data: 15 august 2013, 9:02

Chindia, FCM Targoviste si Urban Titu in seria a VI a Ligii a III-a. 14 august a fost data la care Liga a II-a şi a III-a a aflat componenţa şi programul noului sezon.
FRF a împărţit Liga a III-a în şase serii geografice:

– Ialomiţa, Călăraşi, Constanţa, Brăila, Galaţi, Tulcea, Vrancea, Buzău, Ilfov, Bucureşti

– Suceava, Botoşani, Iaşi, Neamţ, Bacău, Vaslui

– Bistriţa Năsăud, Mureş, Harghita, Braşov, Covasna, Argeş, Dâmboviţa, Prahova

– Giurgiu, Teleorman, Olt, Dolj, Vâlcea

– Sibiu, Gorj, Hunedoara, Timiş, Caraş Severin, Mehedinţi

– Arad, Alba, Cluj, Sălaj, Bihor, Satu Mare, Maramureş

FCM – Chindia in etapa a 2-a!

Startul de campionat va pune fata in fata echipele dâmboviţene astfel:

FCM Targoviste – Chindia Targoviste (etapa a II-a)
Chindia Targoviste – Urban TItu (etapa a IV-a)
Urban Titu – FCM Targoviste (etapa a VI-a)

Iată programul complet al turului Seriei a VI a Ligii a III-a: Etapa 1        
Avântul Reghin – FCM Târgovişte
AFCM Câmpina – AFC Conpet Ploieşti
FC Păpăuţi – FC Zagon
Urban Titu – SCM Argeş
Atletic Bradu – Fortuna
Chindia – Civitas

Etapa 2        
AFC Conpet Ploieşti – Avântul Reghin
FC Zagon – AFCM Câmpina
SCM Argeş – FC Păpăuţi
Fortuna – Urban Titu
Civitas – Atletic Bradu
FCM Târgovişte – Chindia

Etapa 3        
AFC Conpet Ploieşti – FCM Târgovişte
Avântul Reghin – FC Zagon
AFCM Câmpina – SCM Argeş
FC Păpăuţi – Fortuna
Urban Titu – Civitas
Atletic Bradu – Chindia

Etapa 4        
FC Zagon – AFC Conpet Ploieşti
SCM Argeş – Avântul Reghin
Fortuna – AFCM Câmpina
Civitas – FC Păpăuţi
Chindia – Urban Titu
FCM Târgovişte – Atletic Bradu

Etapa 5     
FC Zagon – FCM Târgovişte
AFC Conpet Ploieşti – SCM Argeş
Avântul Reghin – Fortuna
AFCM Câmpina – Civitas
FC Păpăuţi – Chindia
Urban Titu – Atletic Bradu

Etapa 6        
SCM Argeş – FC Zagon
Fortuna – AFC Conpet Ploieşti
Civitas – Avântul Reghin
Chindia – AFCM Câmpina
Atletic Bradu – FC Păpăuţi
Urban Titu – FCM Târgovişte

Etapa 7        
FCM Târgovişte – SCM Argeş
FC Zagon – Fortuna
AFC Conpet Ploieşti – Civitas
Avântul Reghin – Chindia
AFCM Câmpina – Atletic Bradu
FC Păpăuţi – Urban Titu

Etapa 8        
Fortuna – SCM Argeş
Civitas – FC Zagon
Chindia – AFC Conpet Ploieşti
Atletic Bradu – Avântul Reghin
Urban Titu – AFCM Câmpina
FC Păpăuţi – FCM Târgovişte

Etapa 9      
FCM Târgovişte – Fortuna
SCM Argeş – Civitas
FC Zagon – Chindia
AFC Conpet Ploieşti – Atletic Bradu
Avântul Reghin – Urban Titu
AFCM Câmpina – FC Păpăuţi

Etapa 10      
Civitas – Fortuna
Chindia – SCM Argeş
Atletic Bradu – FC Zagon
Urban Titu – AFC Conpet Ploieşti
FC Păpăuţi – Avântul Reghin
AFCM Câmpina – FCM Târgovişte

Etapa 11      
Avântul Reghin – AFCM Câmpina
AFC Conpet Ploieşti – FC Păpăuţi
FC Zagon – Urban Titu
SCM Argeş – Atletic Bradu
Fortuna – Chindia
FCM Târgovişte – Civitas

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google