JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALEGERI PARLAMENTARE 2012. Candidații din județul Dâmbovița pentru Parlamentul României

Autor:

Data: 5 decembrie 2012, 9:19

ALEGERI PARLAMENTARE 2012. Candidații din județul Dâmbovița pentru Parlamentul României

Candidații USL pentru Camera Deputaților:

Colegiul 1 – Vasile Horga (PNL)

Colegiul 2 – Rovana Plumb (PSD)

Colegiul 3 – Ion Stan (PSD)

Colegiul 4 – Ion Pârgaru (PNL)

Colegiul 5 – Zisu Stanciu (PSD)

Colegiul 6 – Georgică Dumitru (PC)

Colegiul 7 – Ionuț Cristian Savoiu (PSD)

Colegiul 8 – Carmen Ileana Moldovan (PSD)

Candidații USL pentru Senat:

Colegiul 1 – Leonardo Badea (PSD)

Colegiul 2 – Sorin Ștefan Roșca Stănescu (PNL)

Colegiul 3 – Valentin Gigel Calcan (PSD)

**

Candidații ARD pentru Camera Deputaților:

Colegiul 1 – Silviu Alexandru Cârstea (Forța Civică)

Colegiul 2 – Sorin Ion (PDL)

Colegiul 3 – Sorin Davidescu (Forța Civică)

Colegiul 4 – Florin Aurelian Popescu (PDL)

Colegiul 5 – Gheorghe Ivan (PDL)

Colegiul 6 – Iancu Caracota (PDL)

Colegiul 7 – Ilie Dinu (PDL)

Colegiul 8 – Iulian Vladu (PDL)

Candidații ARD pentru Senat:

Colegiul 1 – Florin Bolchiș (Forța Civică)

Colegiul 2 – Adrian Rădulescu (PDL)

Colegiul 3 – Marius Ovidiu Isăilă (PDL)

***

Candidații PP-DD pentru Camera Deputaților:

Colegiul 1 – Adrian Dumitru

Colegiul 2 – Marian Duță

Colegiul 3 – Valentin Onea

Colegiul 4 – Radu Mihai Popa

Colegiul 5 – Mihai Stănescu

Colegiul 6 – Florin Burcea

Colegiul 7 – Florin Silviu Antoniu

Colegiul 8 – Ilie Neagu

Candidații PP-DD pentru Senat:

Colegiul 1 – Ion Dobândă

Colegiul 2 – George Bogdan Ana

Colegiul 3 – Ion P. Matei

**

Candidații PRM pentru Camera Deputaților:

Colegiul 8 – George Țâncu

**

Candidații UDMR pentru Camera Deputaților:

Colegiul 1 -Banyai Istvan

Colegiul 2 – Gal Sandor

Colegiul 3 – Kedei Pal-Elod

Colegiul 4 – Kovacs Mihaly-Levente

Colegiul 5 – Soos Zoltan

Colegiul 6 – Toth Tivadar

Colegiul 7 – Kolcsar Anquetil-Karoly

Colegiul 8 – Barabasi Attila-Csaba

Candidații UDMR pentru Senat:

Colegiul 1 – Halai Ioan

Colegiul 2 – Kocsik Iosif

Colegiul 3 – Claudiu Ștefan Cepan

**

Candidații PER pentru Senat:

Colegiul 1 – Ioan Milea

**

Candidații PP pentru Cameră

Colegiul 4 – Sorinel Șerban

Colegiul 5 – Daniel Ghiță

Candidații PP pentru Senat

Colegiul 2 – Teodor Marcel Sotangeanu

**

Candidați independenți pentru Camera Deputaților

Colegiul 8 – Ionel Petre

**

CLICK AICI DACĂ VREI SĂ AFLI ÎN CE COLEGIU DIN DÂMBOVIȚA VOTEZI PENTRU CAMERA DEPUTAȚILOR

CLICK AICI DACĂ VREI SĂ AFLI ÎN CE COLEGIU DIN DÂMBOVIȚA VOTEZI PENTRU SENAT

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google