Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rezultatele şi marcatorii celei de-a treia etape a Ligii a 3-a

Autor:

Data: 15 septembrie 2012, 9:36

SERIA I

SCM Petrotub Roman – Oţelul II Galaţi 0-1
Chipirliu (26)

CSM Paşcani – SC Bacău 2-1
Agrigoroaiei (52), Călugăru (59) / B. Ungureanu (83)

Ştiinţa Miroslava – Young Stars Panciu 1-1
Cruceanu (88) / Predoiu (9) – meciul a început cu o jumătate de oră mai târziu din cauza porţilor,care erau mai înalte decât prevede regulamentul!

Aerostar Bacău – Ceahlăul II Piatra Neamţ 1-0
M. Munteanu (61)

Bucovina Rădăuţi – Sporting Suceava 1-0
Viţu (48)

FCM Dorohoi – FCM Huşi 3-0
Oaspeţii nu s-au prezentat

CSM Moineşti a stat

SERIA II

AFC Dunărea 2005 Călăraşi – Victoria Chirnogi 2-2
G. Stoian (4), M. Ştefan (34) / V. Năstase (51), B. Mocanu (54)

Juventus Bucureşti – Eolica 2010 Dobrogea 1-0
Bustea (60)

ACS Urban Titu – CSM Focşani 0-1
Şonţu (79)

Metaloglobus Bucureşti – Rapid II Bucureşti 1-2
M. Neagu (43) / Ciolacu (90), Stefan (90+4 – pen.)

Gloria Buzău – Sportul Studenţesc II Bucureşti 3-0
Luiceanu (9), Bârsănel (19), S. Francis (35)

Viitorul Axintele – CSM Râmnicu Sărat
Se dispută sâmbătă de la ora 17:00

Rapid Feteşti a stat.

SERIA III

FC Voluntari – ACS Berceni 0-2
Pătraşcu (15), Bereşoae (88)

Concordia II Chiajna – Inter Clinceni 3-0
Leon Basile (15), Maxim (40), A. Răsdan (88)

FCM Alexandria – CS Vişina Nouă 0-0

CS Baloteşti – CS Tunari 2-0
L. Ion (14), Al. Tudor (50)

Progresul Cernica – Viitorul Domneşti 0-1
Verdeaţă (90+1)

FC Caracal – CS Afumaţi 0-1
Vlada (54)

CS Ştefăneşti a stat.

SERIA IV

SC Minerul Jilţ Mătăsari – CS Minerul Motru 2008 1-1
Stoian (55) / Boroiban (25)

Jiul Rovinari – Millenium Giarmata 0-0

ACS Flacăra Făget – Pandurii II Târgu Jiu 1-0
R. Briciu (54)

CSM Lugoj – Autocatania Caransebeş 2-4
F. Şerban (61, 90) / Staicu (9), Văcărescu (12), M. Stancu (27), Bârsan (55)

Muncitorul Reşiţa – CS Vladimirescu 0-0

CS Apă Craiova – FC Şcolar Reşiţa
Se dispută sâmbătă de la ora 17:00

Oltchim a stat deoarece FC Timişoara II a fost exclusă.

SERIA V

Sănătatea Cluj – FC SeSo Câmpia Turzii 3-1
Sos (31 – pen), Nicula (72, 90+4) / V. Pop (3)

Unirea Dej – FC Zalău 0-2
Sabou (35), Bode (88-pen)

FC Hunedoara – FC Olimpia 2010 Satu Mare 2-0
R. Cristian (9), Cuciula (51)

CS Oşorhei – Naţional Sebiş 3-1
Magda (17), Lucaks (55), Todea (59) / Bozian (65)

Europa Alba Iulia – FCM Turda 2-2
Groza (24), Munteanu (33) / David (51) Cârstean (86)

Şoimii Pâncota – Jiul Petroşani 0-0

Plimob a stat.

SERIA VI

FCM Târgovişte – Fortuna Brazi 1-0
Enescu (55)

Unirea Câmpina – FCM Avântul Reghin 0-0

SCM Argeşul Piteşti – Conpet Ploieşti 1-0
Garniţă (8)

Girom Albota – CSM Făgăraş
Se dispută sâmbătă de la ora 17

Cisnădie a stat deoarece Şelimbăr s-a retras.
Zagon a stat deoarece CSO Plopeni s-a retras.

Tărlungeni a stat.

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google