PROMOŢIE NORD |
||||||||||||||||||
ETAPA A 3-A – REZULTATE TEHNICE | ||||||||||||||||||
Metalul Mija – Viitorul Voineşti | 8-0 | |||||||||||||||||
Voinţa Săcuieni | – Petrolul Iedera | 3-0 | ||||||||||||||||
Săg. Gura Ocniţei – Voinţa Adânca | 3-3 | |||||||||||||||||
Gloria Măneşti – | Gaz Metan Vlădeni | 8-1 | ||||||||||||||||
Voinţa Vl. Voievozilor – | A.S. Băleni | 4-4 | ||||||||||||||||
Voinţa Bezdead | – K.M.T. Comişani | 1-0 | ||||||||||||||||
CLASAMENT | ||||||||||||||||||
1. Voinţa Săcuieni | 3 | 3 | 0 | 0 | 10-1 | 9 | ||||||||||||
2. Gloria Măneşti | 3 | 2 | 1 | 0 | 16-8 | 7 | ||||||||||||
3. Petrolul Iedera | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-6 | 6 | ||||||||||||
4. Voinţa Bezdead | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-6 | 6 | ||||||||||||
5. A.S. Băleni | 3 | 1 | 2 | 0 | 9-7 | 5 | ||||||||||||
6. Voinţa Adânca | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-6 | 4 | ||||||||||||
7. K.M.T. Comişani | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-5 | 3 | ||||||||||||
8. Metalul Mija | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-9 | 3 | ||||||||||||
9. Gaz Metan Vlădeni | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-13 | 3 | ||||||||||||
10. Viitorul Voineşti | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-12 | 3 | ||||||||||||
11. Săg. Gura Ocniţei | 3 | 0 | 1 | 2 | 6-11 | 1 | ||||||||||||
12. Voinţa Vl. Voievozilor | 3 | 0 | 1 | 2 | 5-18 | 1 | ||||||||||||
Etapa următoare, duminică, 16.09.2012, ora 11:00 | ||||||||||||||||||
Gaz Metan Vlădeni – Voinţa Vl. Voievozilor, Voinţa Adânca | – Gloria Măneşti, Petrolul Iedera – Săg. | |||||||||||||||||
Gura Ocniţei, Viitorul Voineşti – Voinţa Săcuieni, Voinţa Bezdead | Metalul Mija, K.M.T. Comişani – | |||||||||||||||||
A.S. Băleni. | ||||||||||||||||||
PROMOŢIE SUD |
||||||||||||||||||
ETAPA A 3-A – REZULTATE TEHNICE | ||||||||||||||||||
Ol. Urziceanca | – St. Roşu Colacu 7-4 | |||||||||||||||||
Luc. Bolovani – | Unirea Racoviţa 3-0 | |||||||||||||||||
Viitorul Dobra – | Voinţa Dârza 2-0 | |||||||||||||||||
Gaz Metan 2 Finta – Simang Bilciureşti 2-3 | ||||||||||||||||||
Unirea Niculeşti – Voinţa Cuza Vodă 4-3 | ||||||||||||||||||
Zimbru Vlădeni | – A.S. Butimanu 2-2 | |||||||||||||||||
CLASAMENT | ||||||||||||||||||
1. Olimpia Urziceanca | 3201 | 11-8 | 6 | |||||||||||||||
2. Unirea Racoviţa | 3 2 0 1 | 6-3 | 6 | |||||||||||||||
3. Simang Bilciureşti | 3 2 0 1 | 8-6 | 6 | |||||||||||||||
4. Viitorul Dobra | 3 2 0 1 | 4-3 | 6 | |||||||||||||||
5. St. Roşu Colacu | 3 2 0 1 10-10 | 6 | ||||||||||||||||
6. Luc. Bolovani | 3 2 0 1 | 7-7 | 6 | |||||||||||||||
7. A.S. Butimanu | 3 1 1 1 11-10 | 4 | ||||||||||||||||
8. Voinţa Cuza Vodă | 3 1 0 2 | 9-5 | 3 | |||||||||||||||
9. Voinţa Dârza | 3 1 0 2 | 6-7 | 3 | |||||||||||||||
10. Gaz Metan Vlădeni | 3 1 0 2 | 5-9 | 3 | |||||||||||||||
11. Unirea Niculeşti | 3 1 0 2 | 8-13 | 3 | |||||||||||||||
12. Zimbru Vlădeni | 3 0 1 2 | 3-7 | 1 | |||||||||||||||
Etapa următoare, duminică, 16.09.2012, ora 11:00 | ||||||||||||||||||
Simang Bilciureşti – Unirea Niculeşti, Voinţa Dârza – Gaz Metan 2 Finta, Unirea Racoviţă – | Viitoru | |||||||||||||||||
Dobra, St. Roşu Colacu | – Luc. Bolovani, Zimbru Vlădeni – Ol. Urziceanca, A.S. Butimanu – | Voinţa | ||||||||||||||||
Cuza Vodă. | ||||||||||||||||||
PROMOŢIE VEST | ||||||||||||||||||
ETAPA A 3-A – REZULTATE TEHNICE | ||||||||||||||||||
Unirea Româneşti – Vulturii Sp Petreşti | 4-3 | |||||||||||||||||
Dinamo Od. Turcului – Voinţa 2 Perşinari | 3-4 | |||||||||||||||||
Unirea Pitaru – Voinţa Ioneşti | 2-3 | |||||||||||||||||
Săgeata Branişte – Neaj. Puntea Greci | 8-0 | |||||||||||||||||
Voinţa Podu Rizii şi Viitoru Gura Foii au stat. | ||||||||||||||||||
CLASAMENT | ||||||||||||||||||
1. Unirea Româneşti | 3 3 | 0 | 0 | 9-6 | 9 | |||||||||||||
2. Săgeata Branişte | 3 2 | 0 | 1 | 13-8 | 6 | |||||||||||||
3. Dinamo Od. Turcului | 3 1 | 1 | 1 | 6-4 | 4 | |||||||||||||
4. Voinţa Ioneşti | 2 1 | 1 | 0 | 3-2 | 4 | |||||||||||||
5. Unirea Pitaru | 3 1 | 0 | 2 | 9-8 | 3 | |||||||||||||
6. Vulturii Sp Petreşti | 2 1 | 0 | 1 | 7-6 | 3 | |||||||||||||
7. Voinţa 2 Perşinari | 2 1 | 0 | 1 | 5-5 | 3 | |||||||||||||
8. Neaj. Puntea Greci | 3 1 | 0 | 2 | 3-11 | 3 | |||||||||||||
9. Viitorul Gura Foii | 1 0 | 0 | 1 | 2-3 | 0 | |||||||||||||
10. Voinţa Podu Rizii | 2 0 | 0 | 2 | 3-7 | 0 | |||||||||||||
Etapa următoare, duminică, 16.09.2012, ora 11:00 | ||||||||||||||||||
Voinţa Ioneşti – Săgeata Branişte, Voinţa 2 Perşinari – Unirea Pitaru, Viitoru Gura Foii – | Dinamo Od. | |||||||||||||||||
Turcului, Voinţa Podu Rizii | Neaj. Puntea Greci | |||||||||||||||||
Vulturii Petreşti şi Unirea Româneşti stau. |
news
- Ora bilanțului la Inspectoratul de Jandarmi Județean Dâmbovița în anul 2023
- Asociația Comunelor din România, filiala județeană Dâmbovița, la ora bilanțului
- Începând de duminică, 31 martie 2024, Complexul Naţional Muzeal „Curtea Domnească” (CNMCD) Târgovişte trece la programul de vară
- 900 milioane euro pentru dezvoltarea sistemelor de apă și apă uzată și modernizarea rețelei naționale de monitorizare a calității apei
- Astăzi, GREVĂ de avertisment la AFIR
- Avantaje de a juca la cazinourile cunoscute din Romania
- Mâine se deschide publicului, cel de-al treilea punct de acces în Parcul Chindia și Grădina Zoologică pe strada Cornel Popa. VIDEO
- AEP: A început înregistrarea mandatarilor financiari, în vederea atribuirii codurilor unice de identificare