Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

La Şotânga se joacă meciul de baraj dintre AFC AVÂNTUL FLOREŞTI (GR) – AS PAMIMAI VIDELE (TR) .

Autor:

Data: 19 iunie 2012, 11:08

S-au stabilit cele 42de echipe judeţe care vor juca meciurile de baraj pentru promovarea în Liga a III-a iar AJF-urile organizatoare a meciurilor de baraj au anunţat şi ele terenurile unde vor avea loc cele 21 de meciuri ce vor stabili tot atâtea promovate în Liga a III-a. Partidele se vor disputa pe data de 20 iunie, pe teren neutru, şi vor avea aceeaşi oră de start, 17:30. Stadionul Academiei F.C.M. Târgovişte din localitatea dâmboviţeană Şotânga va fi gazda meciului de baraj dintre AFC AVÂNTUL FLOREŞTI (GR) – AS PAMIMAI VIDELE (TR) .

Iată programul complet :
CS MICROBUZUL BOTOŞANI (BT) – AS ŞTIINŢA MIROSLAVA (IS)
Stadion: „Gura Humorului” (Suceava)
Observator: Vasile Popa (Bistriţa)

ACS BUCOVINA FRĂTĂUŢII NOI (SV) – CS PROSOMEŞ FELDRU (BN)
Stadion: „Comunal” (Porumbeni – Harghita)
Observator: Ion Dănciulescu (Târgovişte)

AS BIRUINŢA NEGREŞTI (NT) – FCM HUŞI (VS)
Stadion: „Letea” (Bacău)
Observator: Dan Ionescu (Bucureşti)

CSM MOINEŞTI (BC) – SPORTING V. LIEŞTI (GL)
Stadion: „Municipal” (Huşi – Vaslui)
Observator: Gheorghe Cristoloveanu (Bucureşti)

CS ENERGIA VULTURU (VN) – ACS UNIREA CASIMCEA (TL)
Stadion: „Ştefan Vrăbioru” (Ianca – Brăila)
Observator: Paul Zaharia (Bucureşti)

CS AGIGEA (CT) – VENUS INDEPENDENŢA (CL)
Stadion: „Municipal” (Slobozia – Ialomiţa)
Observator: Ştefan Stana (Bucureşti)

CS VICTORIA TRAIAN (BR) – AFC RAPID FETEŞTI (IL)
Stadion: „Petrolul” (Berca – Buzău)
Observator: Vasile Filimon (Bucureşti)

CS FC CHITILA (B)(foto) – FC UNIREA CÂMPINA (PH)
Stadion: „Dumitru Matarau” (Ştefăneşti – Ilfov)
Observator: Adrian Rămureanu (Bucureşti)

AFC AVÂNTUL FLOREŞTI (GR) – AS PAMIMAI VIDELE (TR)
Stadion: „Alpan” (Şotânga – Dâmbovita)
Observator: Marian Bucurescu (Bucureşti)

CS GLORIA CORNEŞTI (DB) – ACS PROGRESUL CERNICA (IF)
Stadion: „Viorel Mateianu” (Boldeşti-Scăieni – Prahova)
Observator: Paul Cazan (Bucureşti)

SCM PITEŞTI (AG) – CS VIITORUL GRĂDINILE (OT)
Stadion: „Treapt” (Horezu – Vâlcea)
Observator: Romică Chihaia (Bucureşti)

CS A.S.R.A. APĂ CRAIOVA (DJ) – CS POSADA PERIŞANI (VL)
Stadion: „Jiul” (Rovinari – Gorj)
Observator: Sorin Cojocaru (Bucureşti)

CS PETROFAC ŢICLENI (GJ) – CS MUNCITORUL REŞIŢA (CS)
Stadion: „Termo” (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
Observator: Marcel Paraschiv (Bucureşti)

CS MUNICIPAL LUGOJ (TM) – CS PANDURII CERNEŢI (MH)
Stadion: „Mircea Chivu” (Reşiţa – Caraş Severin)
Observator: Dan Firiţeanu (Reşiţa)

CS ŞOIMII PÂNCOTA (AR) – CS VULCAN (HD)
Stadion: „CSS Parc” (Blaj – Alba)
Observator: Attila Kanyaro (Târgu Mureş)

AS EUROPA ALBA IULIA (AB) – CS VULTURII VULTURENI (CJ)
Stadion: „Iuliu Bodola” (Oradea – Bihor)
Observator: Gheorghe Bologan (Oradea)

CSM FĂGĂRAŞ (BV) – CSM VAROSI SK MIERCUREA CIUC (HR)
Stadion: „Municipal” (Sfântu Gheorghe – Covasna)
Observator: Nicolae Pantea (Bucureşti)

CS LACUL URSU MOBILA SOVATA (MS) – CS SEVIŞUL ŞELIMBĂR (SB)
Stadion: „Park Arena” (Făgăraş – Braşov)
Observator: Adrian Mihalcea (Bucureşti)

FC ZAGON (CV) – CS UNIREA STÂLPU (BZ)
Stadion: „Orăşenesc” (Panciu – Vrancea)
Observator: Victor Cruceană (Bucureşti)

CS DAMORE TRICOLORUL ALPAREA (BH) – SOMEŞ CĂRĂŞEU (SM)
Stadion: „Municipal” (Zalău – Sălaj)
Observator: Cristian Vasc (Baia Mare)

CS PLIMOB SIGHETU MARMAŢIEI (MM) – CS FLACĂRA HALMAŞD (SJ)
Stadion: „Olimpia” (Satu Mare)
Observator: Iosif Vigu (Satu Mare)

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google