Vişina Nouă – FCM Târgovişte! scor 1-0

Data: 31 mai 2012, 11:32

F.C.M. Târgovişte întâlneşte în etapa a 30-a pe Vişina Nouă. Meciul va avea loc pe stadionul Sportul din Vişina şi va fi transmis în format LIVE TEXT de Partener tv, vineri 01-06-2012 ora 18:00.Înregistrarea video a acestei partide va fi difuzată în exclusivitate de Partener tv, sâmbătă 02-06-2012 ora 20:30, la secţiunea LIVE

REPRIZA II

90’+3′-Final de meci

90′-3 minute de prelungire

89′-Vişina Nouă-F.C.M. Târgovişte,scor 1-0

87′-Tâgoviştenii se joacă ocaziile de a egala

85′-Oltenii ratează o nouă ocazie mare de a dubla scorul,Zegheru a respins balonul cu piciorul

83′-Vişina Nouă-F.C.M. Târgovişte,scor 1-0

80′-Oltenii au trecut pe lângă o mare ocazie mare de a dubla scorul pentru Vişina Nouă

78′-Coner pentru olteni,executat de Bogdan

75′-Dumbravă este accidentat însă s-au efectuat până la acest moment  toate schimbările

72′-Vişina Nouă -F.C.M. Târgovişte,scor 1-0

67’-Zegheru intervine la timp ,altfel oltenii ar fi dublat scorul

65’-Schimbare din câte vedem intră Mîndru şi a ieşit Tănase

64’-Leţu şi el vede cartonaş galben pentru fault

63’-Zidăoiu vede cartonaş galben pentru un fault

60’-Vişina Nouă-F.C.M. Târgovişte,scor 1-0

58’-Tănase ratează din nou o şansă mare de a deschide scorul

48′-Vişina Nouă-F.C.M. Târgovişte,scor 1-0

46′-A început repriza secundă şi din câte vedem s-a efectuat şi o schimbare a ieşit Gîldău şi a intrat Leţu

.REPRIZA I

45′-Final de repiriză

43′-Vişina Nouă-F.C.M Târgovişte,scor  1-0

40′-Penescu este faultat  ia tâgoviştenii repun balobul în joc

36′-Grigore atează prima mare ocazie pentru târgovişteni de a egala pe tabela de marcaj

34′-Vişina Nouă-F.C.M. Târgovişte scor 1-0

30′-Târgoviştenii nu reuşesc să se apropie de poarta oltenilor

28′-Un jucător oltean face un fault în atac şi târgoviştenii repun balonul în joc

25′-O fază periculoasă la poata lui Zeghereu dar acesta respinge balonul cu piciorul

23′-Vişina Nouă-F.C.M. Tâgovişte,scor 1-0

22′-Corner executat de Grigore însă nu este nimeni la primire

20′-Margine pentru olteni

18′-Loviturră liberă executată de olteni  dar Zegheru respinge balonul

15′-Penescu repune balonul în joc dar câştigă mingea oltenii

12′-Vişina Nouă-F.C.M. Tâgovişte,scor 1-0

10′-Gol,a deschis scorul David Adelin pentru Vişina Nouă

9′-Tănase reuşeste să inte în carreul de 16 meti însă balonul îi este luat de un advesar

7′-Vişina Nouă-F.C.M. Tâgovişte,scor 0-0

5′-Turcin execută un al doilea coner dar potarul târgoviştean respinge pericolul

3′-Glişcă execută corner la prima bară dar Zegheru respinge balonul

2′-Cele două echipe se tatonează la mijlocul terenului