Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Avram Iancu, candidat la Primăria Târgovişte ! VIDEO

Autor:

Data: 2 mai 2012, 13:24

  •  
  •  
  •  

Avram Iancu, candidat la Primăria Târgovişte !

Preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu  este candidatul  înscris oficial în cursa pentru fotoliul de primar al municipiului Târgovişte  la alegerile locale din luna iunie.Domnul Avram Iancu  şi-a depus marţi ,1 mai candidatura pentru primăria municipiului Târgovişte : “Suntem o organizaţie puternică care se bazează pe oamenii care o formează şi pe toţi cei care sunt de părere că trebuie să vină schimbarea” a afirmat preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu. Totodată, PP-DD Târgovişte  a depus lista completă pentru Consiliul Local. Pe această listă se regăsesc 27  de persoane.Reprezentanţii PP-DD Târgovişte  îşi doresc să câştige lupta electorală  astfel încât să poată  produce schimbările dorite de cetăţeni. Preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu  ,candidatul  înscris oficial în cursa pentru fotoliul de primar al municipiului Târgovişte ne-a declarat că va duce o campanile  civilizată deoarece crede că oamenii s-au săturat de modul în care fac politică actualii politicieni:”Mi-am depus candidature pentru municipiul Târgovişte şi este un eveniment deosebit pentru Partidul Poporului Dan Diaconescu şi considerăm că  acest număr de peste 5500 de membrii care au venit de bună voie în partid este un impuls pe care ni l-a dat pentru viitor ,pentru ca eu reprezentantul PP-DD sîă depun tot efortul şi să ne putem reaşliza obiectivul pe care l-am stabilit şi anume să câştigăm primăria Târgovişte ,împreună cu consilierii pe care-I am lângă mine .Transmit cetăţenilor municipiului Târgovişte să aibă încredere în Partidul Poporului Dan Diaconescu,în mine ,în echipa care ne sprijină  şi numai împreună vom putea învinge ”a afirmat preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu  ,candidatul  pentru fotoliul de primar al municipiului Târgovişte.Schimbarea este o mare responsabilitate dar reprezentanţii PP-DD şi-o asumă. Preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu  a fost însoţit la sediul Biroului Electoral de echipa sa de campanie între care amintim pe Cătălin Neculăescu Zotic,prim-vicepreşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte şi candidat pe lista de consilieri locali municipali,poziţia a doua: “Unul din motivele care m-au împins să intru în politică, și mai cu seamă în Partidul Poporului, a fost starea de degradare morală, socială și economică a societății românești. Lipsa de orizont a clasei politice și a cetățenilor acestei țări este un alt motiv care m-a împins să intru în acest partid, partid în care am încredere pentru că deține oameni de calitate, prin a căror politică vor readuce încrederea în rândul cetățenilor. Transmit târgoviştenilor să aibă încredere în echipa noastră pentru că nu îi vom dezamăgi. Nu vom merge după sloganul adversarilor noștri, La vremuri noi, tot noi! Toți cei care cred în noi le solicit să vină alături de echipa noastră de la Partidul Poporului, singurul partid care îi reprezintă”, ne-a declarat Cătălin Neculăescu Zotic,prim-vicepreşedinte  Preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu  ,candidatul  înscris oficial în cursa pentru fotoliul de primar al municipiului Târgovişte ne-a spus că déjà şi-a pregătit agenda de lucru ,prioritatea zero fiind crearea de noi locuri de muncă:”Am un obiectiv foarte concret,crearea de noi locuri de muncă .Crearea unor noi locuri de muncă este un obiectiv care îi asigură oricărui cetăţean stabilitate  social-morală şi economică .Consider că mesajul meu este destul de credibil şi că  le asigură cetăţenilor municipiului Târgovişte stabilitate ”a mai afirmat Avram Iancu .

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.