JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ACS URBAN TITU – CHIMIA BRAZI 0-1, turul III al Cupei!

Autor:

Data: 17 august 2011, 8:53

MINERUL IACOBENI – GLORIA BISTRIŢA II 0-2
Apostolache (69), Curtuiuş (88)
Stadion: Minerul (Iacobeni – Suceava)
Arbitru: Laszlo Istvan Kusztos; Asistenţi: Aurel Sebastian Moldovan şi Elena Munteanu (toţi din Târgu Mureş)

RAPID DUMEŞTI – PETROTUB ROMAN 0-2
Harbuzaru (50, 54 – pen.)
Stadion: Comunal (Dumesti – Iaşi)
Arbitru: Ionuţ Ignat (Suceava); Asistenţi: Andrei Itco (Suceava) şi Adrian Vornicu (Botoşani)

CSM MOINEŞTI – ASC BACĂU 0-7
Ungureanu (10, 20,43), Patrichi (18), Răduţoiu (41), Dediu (49), Miron (84)
Stadion: Municipal (Moineşti – Bacău)
Arbitru: Robert Ionuţ Stanciu; Asistenţi: Laurenţiu Constantin şi Adrian Ionel Grama (toţi din Buzău)

FC GÎRCENI – OŢELUL GALAŢI II 0-6
Al. Iacob (5), Chipirliu (16, 62, 70), Negoescu (38, 75)
Stadion: Comunal (Girceni – Vaslui)
Arbitru: Andrei Cătălin Rotaru; Asistenţi: Cătălin Tincu şi Marius Lucian Titirişcă (toţi din Brăila)

VITICULTORUL BREAZA
 – CSM FOCŞANI 2-0
Sofronea (49), Mihălcescu (83)
Stadion: Teren Sintetic (Cornel Negoescu – Buzău)
Arbitru: George Trandafir; Asistenţi: Dan Florin Niculescu şi Eduard Petrov (toţi din Bucureşti)

FORTINO IANCA – UNIREA SLOBOZIA 0-3
V. Gheorghe 3
Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca – Brăila)
Arbitru: Claudiu Marcu; Asistenţi: Cosmin Ştefan Stoian şi Gabriel Georgescu (toţi din Constanţa)

PHOENIX ULMU – ACS BERCENI 3-2
Latu (7), Ciparidis (13), Bogorodiţă (43) / Funieru (65), Fâşie (85)
Stadion: Romprim (Bucureşti)
Arbitru: Petrică Burcea; Asistenţi: Cristian Marius Voinea şi Constantin Ilie (toţi din Giurgiu)

FC VOLUNTARI – DUNĂREA CĂLĂRAŞI 0-3
Avanu (40), V. Petre (68), S. Ispas (86)
Stadion: Viscofil (Popeşti Leordeni – Ilfov)
Arbitru: Floarea Cristina Babadac (Alexandria); Asistenţi: Tomi Teodorescu (Roşiori de Vede) şi Marilena Cătălina Nan (Alexandria)

DUNĂREA TURRIS TURNU MĂGURELE – RAPID BUCUREŞTI II 2-1
Ilin (pen), C. Mihai (pen) / Ciolacu
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele – Teleorman)
Arbitru: Daniel Vasile Pop (Piteşti); Asistenţi: Mihai Marian Ionescu (Suseni) şi Dragoş Radu (Piteşti)

CONCORDIA II CHIAJNA – CS BUFTEA
Stadion: Teren 2 (Chiajna – Ilfov)
Arbitru: Liviu Adrian Gligoraş; Asistenţi: Răzvan Mihai Dobre şi Ana Maria Gheorghiţă (toţi din Târgovişte)

INTER CLINCENI – CS TUNARI 1-3 (1-1), în prelungiri
Păun (27) / M. Dumitru (71), Becali (108), Popescu (120)
Stadion: Comunal (Clinceni – Ilfov)
Arbitru: Radu Danielenco; Asistenţi: Lucian Gabriel Banu şi Emil Andrei Mateescu (toţi din Ploieşti)

FCM ALEXANDRIA – VIŞINA NOUĂ 2-2, 3-5 pen

V. Moraru (87), Bădănoiu (118) / David (50), Aria (96)
Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman)
Arbitru: Ionuţ Coza (Cernica); Asistenţi: Ion Răzvan Manciu (Popeşti Leordeni) şi Mihăiţă Necula (1 Decembrie)

FC OLTCHIM RÂMNICU VÂLCEA – FC CARACAL 1-0

Stadion: Oltchim (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
Arbitru: Liviu Bălăcescu (Târgu Jiu); Asistenţi: Gheorghe Constantin Dănăsel (Bumbeşti Jiu) şi Pavel Cristian Tutunaru (Târgu Jiu)

MINERUL JILT MĂTĂSARI – PROMETEU CRAIOVA 2-1
/ Stamină (25)
Stadion: Minerul (Mătăsari – Gorj)
Arbitru: Nicolae Alin Croitoru; Asistenţi: Claudiu Cârstea şi Maria Simona Sima (toţi din Râmnicu Vâlcea)

CSO PLOPENI – UNIREA TĂRLUNGENI 3-1
Necatu (58 – pen.), David (65), Nica (89) / S. Marin (51)
Stadion: Gheorghe Silaev (Plopeni – Prahova)
Arbitru: Cristian Petrişor David; Asistenţi: Alexandru Dorin Radu şi Aurelian Ţoie (toţi din Bucureşti)

ACS URBAN TITU – CHIMIA BRAZI 0-1
Minciună (71)
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmboviţa)
Arbitru: Horia Gabriel Mladinovici; Asistenţi: Mihai Ungureanu şi Lucian Stamanichi (toţi din Bucureşti)

NOVA MAMA MIA BECICHERECUL MIC – FC ŞCOLAR REŞIŢA 0-2
Budean (62), Caimac (73)
Stadion: Comunal (Bechicerecul Mic – Timiş)
Arbitru: Florin Daniel Anca; Asistenţi: Cristian Ştefan Petrean şi Cosmin Horaţiu Danciu (toţi din Deva)

MILLENIUM GIARMATA – FC TIMIŞOARA II 4-5 (3-3) – după prelungiri
Băişan (16, 56, 108), Gârba (67) / Popovici (29, 35, 112), Ad. Popa (47), Pătraş (102)
Stadion: CFR (Timişoara – Timiş)
Arbitru: Gabor Biro; Asistenţi: Sorin Tudor Rotaru şi Casian Băla (toţi din Arad)

PANDURII II TÂRGU JIU – CFR SIMERIA 1-0
Ionuţ Rada (43)
Stadion: Municipal – sintetic (Târgu Jiu – Gorj)
Arbitru: Dorin Petru Voina (Reşiţa); Asistenţi: Cosmin Paraschivescu (Caransebeş) şi Nicolae Cristian Radu (Anina)

NAŢIONAL SEBIŞ – FC HUNEDOARA
 2-0
Şuteu (10, 21)
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad)
Arbitru: Cristian Cosmin Braşovean; Asistenţi: Marius Sorin Balint şi Anghel Todea (toţi din Cluj-Napoca)

LUCEAFĂRUL 2 ORADEA – UNIREA DEJ 0-2
Sinclair (30, 65)
Stadion: Comunal (Borş – Bihor)
Arbitru: Marius Bogdănel Bărbuş; Asistenţi: Radu Despa şi Cristian Nicolae Lucaci (toţi din Baia Mare)

SOMEŞUL OAR – SĂNĂTATEA CLUJ 1-2
Găvruş (55) / Şos (61-pen), Crişan (75)
Stadion: Comunal (Oar – Satu Mare)
Arbitru: Rareş George Vidican (Oradea); Asistenţi: Stelian Ghiţă Dem (Sâmbăta) şi Sergiu Tudor Albu (Oradea)

EUROPA ALBA IULIA – FC CISNĂDIE 2-0
Bălaş (30) şi Apetri (68)
Stadion: Mureşul (Drambar – Alba)
Arbitru: Sergiu Hristea (Timişoara); Asistenţi: Gabriel Florin Golosie (Lugoj) şi Ciprian Dan Trancă (Timişoara)

VOINŢA LIVEZILE – GAZ METAN II MEDIAŞ 1-0
R. Stan (89)
Stadion: Voinţa (Livezile – Bistriţa Năsăud)
Arbitru: Attila Balint (Odorheiu Secuiesc); Asistenţi: Zoltan Simo (Cristuru) şi Attila Szabo (Odorheiu Secuiesc)

În următorul tur, cel al IV-lea, în Cupa României vor intra echipele din Liga a II-a.

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google