JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

FCM Targoviste, Chindia Târgovişte si Urban Titu in aceeasi serie!Programul turului Seriei VI a Ligii a III-a

Autor:

Data: 15 august 2013, 9:02

Chindia, FCM Targoviste si Urban Titu in seria a VI a Ligii a III-a. 14 august a fost data la care Liga a II-a şi a III-a a aflat componenţa şi programul noului sezon.
FRF a împărţit Liga a III-a în şase serii geografice:

– Ialomiţa, Călăraşi, Constanţa, Brăila, Galaţi, Tulcea, Vrancea, Buzău, Ilfov, Bucureşti

– Suceava, Botoşani, Iaşi, Neamţ, Bacău, Vaslui

– Bistriţa Năsăud, Mureş, Harghita, Braşov, Covasna, Argeş, Dâmboviţa, Prahova

– Giurgiu, Teleorman, Olt, Dolj, Vâlcea

– Sibiu, Gorj, Hunedoara, Timiş, Caraş Severin, Mehedinţi

– Arad, Alba, Cluj, Sălaj, Bihor, Satu Mare, Maramureş

FCM – Chindia in etapa a 2-a!

Startul de campionat va pune fata in fata echipele dâmboviţene astfel:

FCM Targoviste – Chindia Targoviste (etapa a II-a)
Chindia Targoviste – Urban TItu (etapa a IV-a)
Urban Titu – FCM Targoviste (etapa a VI-a)

Iată programul complet al turului Seriei a VI a Ligii a III-a: Etapa 1        
Avântul Reghin – FCM Târgovişte
AFCM Câmpina – AFC Conpet Ploieşti
FC Păpăuţi – FC Zagon
Urban Titu – SCM Argeş
Atletic Bradu – Fortuna
Chindia – Civitas

Etapa 2        
AFC Conpet Ploieşti – Avântul Reghin
FC Zagon – AFCM Câmpina
SCM Argeş – FC Păpăuţi
Fortuna – Urban Titu
Civitas – Atletic Bradu
FCM Târgovişte – Chindia

Etapa 3        
AFC Conpet Ploieşti – FCM Târgovişte
Avântul Reghin – FC Zagon
AFCM Câmpina – SCM Argeş
FC Păpăuţi – Fortuna
Urban Titu – Civitas
Atletic Bradu – Chindia

Etapa 4        
FC Zagon – AFC Conpet Ploieşti
SCM Argeş – Avântul Reghin
Fortuna – AFCM Câmpina
Civitas – FC Păpăuţi
Chindia – Urban Titu
FCM Târgovişte – Atletic Bradu

Etapa 5     
FC Zagon – FCM Târgovişte
AFC Conpet Ploieşti – SCM Argeş
Avântul Reghin – Fortuna
AFCM Câmpina – Civitas
FC Păpăuţi – Chindia
Urban Titu – Atletic Bradu

Etapa 6        
SCM Argeş – FC Zagon
Fortuna – AFC Conpet Ploieşti
Civitas – Avântul Reghin
Chindia – AFCM Câmpina
Atletic Bradu – FC Păpăuţi
Urban Titu – FCM Târgovişte

Etapa 7        
FCM Târgovişte – SCM Argeş
FC Zagon – Fortuna
AFC Conpet Ploieşti – Civitas
Avântul Reghin – Chindia
AFCM Câmpina – Atletic Bradu
FC Păpăuţi – Urban Titu

Etapa 8        
Fortuna – SCM Argeş
Civitas – FC Zagon
Chindia – AFC Conpet Ploieşti
Atletic Bradu – Avântul Reghin
Urban Titu – AFCM Câmpina
FC Păpăuţi – FCM Târgovişte

Etapa 9      
FCM Târgovişte – Fortuna
SCM Argeş – Civitas
FC Zagon – Chindia
AFC Conpet Ploieşti – Atletic Bradu
Avântul Reghin – Urban Titu
AFCM Câmpina – FC Păpăuţi

Etapa 10      
Civitas – Fortuna
Chindia – SCM Argeş
Atletic Bradu – FC Zagon
Urban Titu – AFC Conpet Ploieşti
FC Păpăuţi – Avântul Reghin
AFCM Câmpina – FCM Târgovişte

Etapa 11      
Avântul Reghin – AFCM Câmpina
AFC Conpet Ploieşti – FC Păpăuţi
FC Zagon – Urban Titu
SCM Argeş – Atletic Bradu
Fortuna – Chindia
FCM Târgovişte – Civitas

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google