JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rezultatele şi marcatorii celei de-a treia etape a Ligii a 3-a

Autor:

Data: 15 septembrie 2012, 9:36

SERIA I

SCM Petrotub Roman – Oţelul II Galaţi 0-1
Chipirliu (26)

CSM Paşcani – SC Bacău 2-1
Agrigoroaiei (52), Călugăru (59) / B. Ungureanu (83)

Ştiinţa Miroslava – Young Stars Panciu 1-1
Cruceanu (88) / Predoiu (9) – meciul a început cu o jumătate de oră mai târziu din cauza porţilor,care erau mai înalte decât prevede regulamentul!

Aerostar Bacău – Ceahlăul II Piatra Neamţ 1-0
M. Munteanu (61)

Bucovina Rădăuţi – Sporting Suceava 1-0
Viţu (48)

FCM Dorohoi – FCM Huşi 3-0
Oaspeţii nu s-au prezentat

CSM Moineşti a stat

SERIA II

AFC Dunărea 2005 Călăraşi – Victoria Chirnogi 2-2
G. Stoian (4), M. Ştefan (34) / V. Năstase (51), B. Mocanu (54)

Juventus Bucureşti – Eolica 2010 Dobrogea 1-0
Bustea (60)

ACS Urban Titu – CSM Focşani 0-1
Şonţu (79)

Metaloglobus Bucureşti – Rapid II Bucureşti 1-2
M. Neagu (43) / Ciolacu (90), Stefan (90+4 – pen.)

Gloria Buzău – Sportul Studenţesc II Bucureşti 3-0
Luiceanu (9), Bârsănel (19), S. Francis (35)

Viitorul Axintele – CSM Râmnicu Sărat
Se dispută sâmbătă de la ora 17:00

Rapid Feteşti a stat.

SERIA III

FC Voluntari – ACS Berceni 0-2
Pătraşcu (15), Bereşoae (88)

Concordia II Chiajna – Inter Clinceni 3-0
Leon Basile (15), Maxim (40), A. Răsdan (88)

FCM Alexandria – CS Vişina Nouă 0-0

CS Baloteşti – CS Tunari 2-0
L. Ion (14), Al. Tudor (50)

Progresul Cernica – Viitorul Domneşti 0-1
Verdeaţă (90+1)

FC Caracal – CS Afumaţi 0-1
Vlada (54)

CS Ştefăneşti a stat.

SERIA IV

SC Minerul Jilţ Mătăsari – CS Minerul Motru 2008 1-1
Stoian (55) / Boroiban (25)

Jiul Rovinari – Millenium Giarmata 0-0

ACS Flacăra Făget – Pandurii II Târgu Jiu 1-0
R. Briciu (54)

CSM Lugoj – Autocatania Caransebeş 2-4
F. Şerban (61, 90) / Staicu (9), Văcărescu (12), M. Stancu (27), Bârsan (55)

Muncitorul Reşiţa – CS Vladimirescu 0-0

CS Apă Craiova – FC Şcolar Reşiţa
Se dispută sâmbătă de la ora 17:00

Oltchim a stat deoarece FC Timişoara II a fost exclusă.

SERIA V

Sănătatea Cluj – FC SeSo Câmpia Turzii 3-1
Sos (31 – pen), Nicula (72, 90+4) / V. Pop (3)

Unirea Dej – FC Zalău 0-2
Sabou (35), Bode (88-pen)

FC Hunedoara – FC Olimpia 2010 Satu Mare 2-0
R. Cristian (9), Cuciula (51)

CS Oşorhei – Naţional Sebiş 3-1
Magda (17), Lucaks (55), Todea (59) / Bozian (65)

Europa Alba Iulia – FCM Turda 2-2
Groza (24), Munteanu (33) / David (51) Cârstean (86)

Şoimii Pâncota – Jiul Petroşani 0-0

Plimob a stat.

SERIA VI

FCM Târgovişte – Fortuna Brazi 1-0
Enescu (55)

Unirea Câmpina – FCM Avântul Reghin 0-0

SCM Argeşul Piteşti – Conpet Ploieşti 1-0
Garniţă (8)

Girom Albota – CSM Făgăraş
Se dispută sâmbătă de la ora 17

Cisnădie a stat deoarece Şelimbăr s-a retras.
Zagon a stat deoarece CSO Plopeni s-a retras.

Tărlungeni a stat.

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google