ppt.ro

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Onoare 1, 2, 3, 4 Etapa a 3-a. Rezultate şi Clasamente

Autor:

Data: 12 septembrie 2012, 10:13

 

ONOARE 1

       
ETAPA A 3-A – REZULTATE TEHNICE        
Voinţa Buciumeni – Olimpia Runcu 3-1        
Unirea Ungureni – Voinţa Tărtărani 3-1        
A.S. Ulmi –                             Viitorul Ocniţa 0-1        
Unirea Bucşani –                     Viitorul Răzvad 2-2        
Luc. Dragomireşti – Luc. Dărmăneşti 3-1        
Victoria Comişani – Viitorul Caragiale 4-3        
 

CLASAMENT

       
1. Viitorul Ocniţa 3           2          1            0 7-5 7    
2. Luceafărul Dărmăneşti 3           2           0           1 10-4 6    
3. Victoria Comişani 3           2           0           1                                              11-12 6    
4. Olimpia Runcu 3           1          1            1 12-8 4    
5. Viitorul Caragiale 3           1          1            1 10-7 4    
6. Unirea Ungureni 3           1          1            1 7-6 4    
7. Voinţa Buciumeni 3           1          1            1 7-7 4    
8. Unirea Bucşani 3           1          1            1 6-8 4    
9. A.S. Ulmi 3           1          0            2 3-5 3    
10. Voinţa Tătărani 3           1          0            2 5-9 3    
11. Luc. Dragomireşti 3           1          0            2 4-8 3    
12. Viitorul Răzvad 3           0          2            1 4-7 2    
Etapa următoare, duminică, 16.09.2012, ora 11:00        
Viitorul Răzvad- Luc Dragomireşti, Viitorul Ocniţa – Unirea Bucşani, Voinţa Tătărani A.S. Ulmi,  
Olimpia Runcu – Unirea Ungureni, Victoria Comişani – Voinţa Buciumeni, Viitorul Cargiale – Luc.  
Dărmăneşti. (S. A.)          
 

ONOARE 2

       
ETAPA A 3-A – REZULTATE TEHNICE        
Viitorul Burduca – Săg.Taxi Cătunu 3-4        
Unirea Cobia – Sportul Mogoşani 4-1        
Flacăra Zăvoiu – Progresul Mătăsaru 4-0        
Unirea Lucieni – Pomicola Raciu 2-2        
Flacăra Şuţa Seacă – Urban 2 Titu 2-1        
Ol. Picior de Munte – Victoria Văcăreşti 6-0        
  CLASAMENT        
1. Flacăra Şuţa Seacă 3              3            0              0 8-2 9    
2. Taxi Cătunu 3              3            0              0 8-5 9    
3. Unirea Cobia 3              2            0              1                      13-4 6    
4. Olimpia Picior de Munte 3              2            0              1                      10-4 6    
5. Flacăra Zăvoiu 3              2            0              1 7-3 6    
6. Progresul Mătăsaru 3              2            0              1 8-9 6    
7. Urban 2 Titu 3              1            1              1 3-3 4    
8. Sportul Mogoşani 3              1            0              2 6-7 3    
9.Unirea Lucieni 3              0            2              1 2-5 2    
10. Pomicola Raciu 3              0            1              2                      3-12 1    
11. Viitorul Burduca 3              0            0              3                      8-13 0    
12. Victoria Văcăreşti 3              0            0               3                     1-10 0    
Etapa următoare, duminică, 16.09.2012, ora 11:00        
Pomicola Raciu – Fl. Şuţa Seacă, Progresul Mătăsaru – Unirea Lucieni, Sprtul Mogoşan i – Flacăra  
Zăvoiu, Taxi Cătunu – Unirea Cobia, Ol. Picior de Munte – Viitorul Burduca, Victoria Văcăreşti – Urban  
2 Titu.          
 

ONOARE 3

     
ETAPA A 3-A – REZULTATE TEHNICE      
Conpet Cătunu – Voinţa Crevedia 2-4      
Sp. Grâul Ghimpaţi – Voinţa Sălcioara 0-2      
Avicola Tărtăşeşti – Olimpia Mărceşti 6-5      
Publirex Ciocăneşti – Flacăra Ghimpaţi 7-1      
Viitorul Gheboaia – Libertarea Urziceanca 2-1      
Rapid Ibiranu – Dentas Bâldana 3-1      
  CLASAMENT      
1. Voinţa Crevedia 3            3          0         0 21-6 9  
2. Voinţa Sălcioara 3            2          1         0 6-3 7  
3. Avicola Tărtăşeşti 3            2          1         0 11-7 7  
4. Publirex Ciocăneşti 3            2           0        1                                              13-11 6  
5. Lib. Urziceanca 3            1           1        1 12-5 4  
6. Rapid Ibiranu 3            1           1        1 8-7 4  
7. Săgeata Conpet Cătunu 3            1            0       2 8-8 3  
8. Grâul Ghimpaţi 3            1           0        2 3-4 3  
9. Olimpia Mărceşti 3            1           0        2 9-11 3  
10. Viitorul Gheboaia 3             1          0        2 4-11 3  
11. Dentas Bâldana 3             1          0        2 7-17 3  
12. Flacăra Ghimpaţi 3             0          0        3 1-13 0  
Etapa următoare, duminică, 16.09.2012, ora 11:00      
Viitorul Cojasca – Viitorul Gheboaia, Olimpia Mărceşti – Publirex Ciocăneşti, Voinţa Sălcioara –  
Avicola Tărtăşeşti, Voinţa Crevedia – Grâul Ghimpaţi, Rapid Ibiranu – Conpet Cătunu, Dentas  
Bâldana – Lib. Urziceanca.        
 

ONOARE 4

   
ETAPA A 3-A – REZULTATE TEHNICE    
P.C.M. Ungureni – Lumina Ziduri 1-3    
Voinţa Vişina – A.S. Corbii Mari 4-0    
C.S. Petreşti – Spicul Jugureni 2-0    
Juventus Crovu – Viitorul Şelaru 4-0    
Ştiinţa Odobeşi – Olimpia Morteni 5-0    
Petrolul Răscăieţi – Viitorul Vişina 3-3    
  CLASAMENT    
1. Lumina Ziduri 3             3            0       0 13-5 9
2. Juventus Crovu 3             3            0       0 12-6 9
3. C.S. Petreşti 3             3            0       0 9-3 9
4. Voinţa Vişina 3             2            1       0 7-0 7
5. Unirea Ungureni 3             2            0        1 10-5 6
6. Viitorul Vişina 3             1            1       1               11-10 4
7. Petrolul Răscăieţi 3             1            1       1 8-10 4
8. Ştiinţa Odobeşti 3             1            0       2 9-9 3
9. Spicul Jugureni 3             0            1       2 1-7 1
10. Olimpia Morteni 3             0            0       3 7-15 0
11. A.S. Corbii Mari 3             0            0       3 3-11 0
12. Viitorul Şelaru 3             0            0       3 0-9 0
Etapa următoare, duminică, 16.09.2012, ora 11:00    
Viitoru Şelaru – Ştiinţa Odobeşti, Spicul Jugureni – Juventus Crovu, A.S. Corbii Mari – C.S. Petreşti,
Lumina Ziduri – Voinţa Vişina, Petrolu Răscăieţi – PCM Ungureni, Viitoru Vişina Olimpia Morteni.
       

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google