Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rezultatele şi marcatorii primei etape a Ligii a 3-a

Autor:

Data: 1 septembrie 2012, 8:32

SERIA I

CSM Moineşti – Oţelul II Galaţi 3-3
Ad. Banu (20), Darie (88), R. Marin (90+2) / G. Paraschiv (24, 40), Tudorie (65)
CSM Paşcani – Petrotub Roman 0-0
Aerostar Bacău – SC Bacău 0-1
Stoica (69)
Bucovina Rădăuţi – Young Stars Panciu 1-0
Ionesi (38 – pen.)
FCM Dorohoi – Ceahlăul II Piatra Neamţ 1-0
Sandu (90 – pen.)
FCM Huşi – Sporting Suceava a fost amânat.
Ştiinţa Miroslava stă.

SERIA II

Juventus Bucureşti – Chirnogi 2-2
Stoichiţoiu (70), Adam (87) / G. Crăciun (5 – pen.), Iosofache (27)
Urban Titu – Dunărea Călăraşi 0-1
V. Petre (76)
Rapid Feteşti – Eolica 3-1
V. Pena (35, 60), C. Petre (44) / Carabela (10)
Metaloglobus – CSM Focşani 3-0
Neprezentare.
CSM Rm. Sărat – Sportul Stud. II 7-1
Vişan (10), Vlaicu (29), Târâlă (54), Renţea (58), Tudor (67), Nica (78, 84) / Chiriţă (60)
Viitorul Axintele – Rapid II Bucureşti, se dispută mâine, de la ora 17:00.
Gloria Buzău stă.

SERIA III

CS Ştefăneşti – ACS Berceni 2-3
Cataramă (45 – pen.), Damaschin (90+1) / Pătraşcu (27), Fâşie (70 – pen.), Ionică (81)
Concordia Chiajna II – FC Voluntari 1-3
Ciupitu (55) / Spătaru (15), Ad. Voicu (60), D. Ghirie (75)
CS Baloteşti – Inter Clinceni 1-1
Fl. Răuţă (32) / Dufuor (14)
Progresul Cernica – CS Vişina Nouă 4-2
A. Enciu (30), D. Păun (55), M. Croitoru (75 – pen.), Al. Sava (85) / Turcea (7), Iliescu (65)
FC Caracal – CS Tunari 2-0
Cr. Niculescu (45), Al. Tudor (56)
CS Afumaţi – Viitorul Domneşti 0-1
Gârlescu (50)
FCM Alexandria stă.

SERIA IV

Jiul Rovinari – Minerul Mătăsari 1-0
Potescu (48)
Oltchim Râmnicu Vâlcea – AFCM Reşiţa 1-1
Nedescu (22) / Bitiş (60)
Flacăra Făget – Millenium Giarmata 0-0
Muncitorul Reşiţa – Pandurii II Târgu Jiu 1-0
Zgăbei (71)
CS Apă Craiova – CS Minerul Motru, se dispută mâine, de la ora 17:00.
CS Vladimirescu – Autocatania Caransebeş, se dispută mâine, de la ora 17:00.
Vulturii Lugoj stă deoarece FC Timişoara II a fost exclusă.

SERIA V

Şoimii Pâncota – Sănătatea 0-1
Hoca (82)
Plimob – FC Zalău 1-0
C. Chiş (50)
FC Hunedoara – Jiul Petroşani 2-1
Făgărăşanu (72), Lintaru (85) / Drida (30)
Europa Alba Iulia – Olimpia Satu Mare 0-2
Feier (19), M. Pop (41)
FCM Turda – Naţional Sebiş 1-0
Barbuloviciu (28)
Unirea Dej – FC SeSo Câmpia Turzii, se dispută mâine, de la ora 17:00.
FC Oşorhei stă.

SERIA VI

Sevişul Şelimbăr – FCM Târgovişte 0-3
Gazdele n-au putut organiza meciul, aşa că l-au pierdut la „masa verde”.
Unirea Câmpina – Fortuna Brazi 0-2
Elek (6, 18)
FC Zagon – Avântul Reghin 1-3
Ceuşel (48) / Puşcaş (15, 25, 74)
Unirea Tărlungeni – FC Cisnădie 1-0
Precup (40)
Civitas Făgăraş – Conpet Ploieşti 1-2
Lupu (85) / Ivan (30), Dobrinoiu (80)
CSM Argeşul Piteşti stă deoarece CSO Plopeni s-a retras.
Girom Albota stă.

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google