JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Programul meciurilor primei runde a Ligii aII-a

Autor:

Data: 1 septembrie 2012, 8:39

SERIA I

1 septembrie, ora 11:00
CHINDIA TÂRGOVIŞTE – CF BRĂILA
Arbitru: Lucian Rusandu; Asistenţi: Imre-Laszlo Bucşi şi Joszef Peter (toţi din Sfântu Gheorghe)

DUNĂREA GALAŢI – CS OTOPENI
Arbitru: Dragoş Teodor (Constanţa); Asistenţi: Mircea Mihail Grigoriu (Bucureşti) şi Paul Dimancea (Constanţa).

ACS BUFTEA – FCM BACĂU
Arbitru: Florin Miron (Bucureşti); Asistenţi: Adrian Popescu (Craiova) şi Speranţa Popescu (Bucureşti).

DINAMO II BUCUREŞTI – SĂGEATA NĂVODARI
Arbitru: George Rădulescu (Bucureşti); Asistenţi: Ionuţ Babadac (Alexandria) şi Ionuţ Marius Bobe (Videle).

FARUL CONSTANŢA – SPORTUL STUDENŢESC
Arbitru: Cătălin Buşi (Râmnicu Vâlcea); Asistenţi: Marius Cristian Marchidanu (Brăila) şi Florin Pucheanu (Ulmi).

RAPID CFR SUCEAVA – DELTA TULCEA
Arbitru: Emil Voicu (Bacău); Asistenţi: Nicolae Megheşan (Târnăveni) şi George Marian Fridl (Comăneşti).

DECIZIE / UNIREA SLOBOZIA – CALLATIS MANGALIA 3-0
Nu se dispută deoarece oaspeţii s-au retras din campionat.
FC BOTOŞANI stă.

SERIA II

1 septembrie, ora 11:00
LUCEAFĂRUL ORADEA – FC ARGEŞ PITEŞTI
Arbitru: Dan Florin Dreve (Cluj-Napoca); Asistenţi: Marius Nicoară (Băile Herculane) şi Alexandru Cerei (Cluj-Napoca).

DAMILA MĂCIUCA – FCM TÂRGU MUREŞ
Arbitru: Nicolae Cătălin Botaş (Timişoara); Asistenţi: Bogdan Gheorghioiu (Timişoara) şi Raul Constantin Ghiciulescu (Lugoj).

UNIREA ALBA IULIA – FC MARAMUREŞ UNIVERSITAR BAIA MARE
Arbitru: Florin Mihai Marcu (Oradea); Asistenţi: Ciprian Florin Danşa (Oradea) şi Iulius-Radu Timar (Marghita).

DECIZIE / FC OLT – POLITEHNICA TIMIŞOARA 3-0
Echipa oaspete a fost exclusă din campionat.
CSM RÂMNICU VÂLCEA stă.

1 septembrie, ora 17:00
CORONA BRAŞOV – VOINŢA SIBIU
Arbitru: Iulian Călin (Ştefăneşti – Argeş); Asistenţi: Iulian Szekely (Cluj-Napoca) şi Ferencz Tunyogi (Zalău).

2 septembrie, ora 11:00
CS MIOVENI – FC BIHOR ORADEA
Arbitru: Adrian Illyeş (Ploieşti); Asistenţi: Bogdan Daniel Hârlab (Braşov) şi Andrei Simonis (Bucureşti).

3 septembrie, ora 19:00
ACS POLI TIMIŞOARA – FC UTA ARAD
Arbitru: George Cătălin Găman (Craiova); Asistenţi: Dragoş Mihai Iliescu (Craiova) şi Ioan Daniel Ciocănea (Sibiu).

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google