Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Cupa României: C.S.M.Făgăraş- F.C.M Târgovişte

Autor:

Data: 10 iulie 2012, 13:14

Pe 18 iulie debutează Faza I a Cupei României ,ediţia 2012-2013.Meciurile Fazei I a Cupei României se desfăşoară într-un singur tur eliminatoriu .F.C.M Târgovişte va juca cu campioana judeţului Braşov,C.S.M.Făgăraşi.Partida se va disputa ,pe 18 iulie ,la ora 17:30 pe stadionul Park Arena din Făgăraşi. După un sezon de excepţie CSM Făgăraş a promovat în Liga a III-a.Astfel, Făgăraşul va avea, începând cu sezonul 2012-2013, o echipă în eşalonul trei al fotbalului românesc. CSM Făgăraş a câştigat duelul pentru promovare cu scorul de 5-1,în faţa celor de la CSM Miercurea-Ciuc.

Programul Cupei României

Data, ora

Program, rezultate

Jul 18, 2012 -17:30

Municipal Miercurea Ciuc

  –

FCM Targu Mures II
Jul 18, 2012 -17:30

SEVIŞUL ŞELIMBĂR (SB)

  –

Oltchim Râmnicu Vâlcea
Jul 18, 2012 -17:30

Universitatea Petrosani

  –

Flacăra Făget
Jul 18, 2012 -17:30

AS Strehaia

  –

Pandurii 2 Târgu Jiu
Jul 18, 2012 -17:30

CS Petrofac Ticleni (GJ)

  –

Minerul Jilt Mătăsari
Jul 18, 2012 -17:30

FC Podari

  –

Prometeu Craiova
Jul 18, 2012 -17:30

International Brebeni

  –

Dunarea Turris Turnu Măgurele
Jul 18, 2012 -17:30

Metalul Frasinet

  –

FCM Alexandria
Jul 18, 2012 -17:30

Posada Perisani (VL)

  –

Atletic Bradu
Jul 18, 2012 -17:30

Vointa Lupac

  –

Gloria Reşiţa
Jul 18, 2012 -17:30

Unirea Sânnicolau Mare

  –

Nova M.M. Becicherecul Mic
Jul 18, 2012 -17:30

Soimii Pancota (AR)

  –

Millenium Giarmata
Jul 18, 2012 -17:30

AS MS 08 Targu Mures

  –

CS Zlatna
Jul 18, 2012 -17:30

Viitorul Lechinta

  –

GLORIA 1922 Bistriţa II
Jul 18, 2012 -17:30

FC Viorel Mateianu

  –

CFR 1907 Cluj SA II
Jul 18, 2012 -17:30

Flacara Halmasd (SJ)

  –

Sanatatea Cluj
Jul 18, 2012 -17:30

Vulturii Vultureni (CJ)

  –

Unirea Dej
Jul 18, 2012 -17:30

Somesul Oar

  –

Unirea Valea lui Mihai
Jul 18, 2012 -17:30

Crisul Santandrei

  –

CS Vladimirescu
Jul 18, 2012 -17:30

Arena Alba Iulia

  –

Gloria CTP Arad
Jul 18, 2012 -17:30

ACS FC Danut Coman

  –

Ghecon Lăpuşata
Jul 18, 2012 -17:30

Gloria Cornesti (DB)

  –

ATLETIC FIENI
Jul 18, 2012 -17:30

CSS Tecuci

  –

CONPET Cireşu
Jul 18, 2012 -17:30

Naţional Goleşti

  –

Odorheiu Secuiesc
Jul 18, 2012 -17:30

FC Zagon (CV)

  –

Prahova Tomşani
Jul 18, 2012 -17:30

AS Foresta Zorleni

  –

Politehnica Galaţi
Jul 18, 2012 -17:30

CSM Moinesti (BC)

  –

CSM Focşani
Jul 18, 2012 -17:30

Teiul Poiana Teiului

  –

Ceahlaul Piatra Neamţ II
Jul 18, 2012 -17:30

AS Astra Raducaneni

  –

Cetatea Târgu Neamţ
Jul 18, 2012 -17:30

Luceafarul Mihai Eminescu

  –

CSM Paşcani
Jul 18, 2012 -17:30

Unirea Casimcea (TL)

  –

CS Eforie
Jul 18, 2012 -17:30

Steaua Sperantei Silistea

  –

Dunarea Călăraşi
Jul 18, 2012 -17:30

Rapid Fetesti (IL)

  –

CS Tunari
Jul 18, 2012 -17:30

CSM Fagaras (BV)

  –

FCM Târgovişte
Jul 18, 2012 -17:30

Avantul Floresti (GR)

  –

Argeşul Mihaileşti
Jul 18, 2012 -17:30

CS Corbeanca

  –

Rapid Clejani
Jul 18, 2012 -17:30

CS Blejoi Vispesti

  –

Rapid Bucureşti II
Jul 18, 2012 -17:30

CS Vointa Lanuri

  –

ABC Stoicescu
Jul 18, 2012 -17:30

AS Termo

  –

Comprest GIM
Jul 18, 2012 -17:30

Venus Independenta (CL)

  –

Sportul Studentesc II
Jul 18, 2012 -17:30

Victoria Traian (BR)

  –

Phoenix Ulmu
Jul 18, 2012 -17:30

Foresta Malini

  –

Voinţa Livezile

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google