JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

La Şotânga se joacă meciul de baraj dintre AFC AVÂNTUL FLOREŞTI (GR) – AS PAMIMAI VIDELE (TR) .

Autor:

Data: 19 iunie 2012, 11:08

S-au stabilit cele 42de echipe judeţe care vor juca meciurile de baraj pentru promovarea în Liga a III-a iar AJF-urile organizatoare a meciurilor de baraj au anunţat şi ele terenurile unde vor avea loc cele 21 de meciuri ce vor stabili tot atâtea promovate în Liga a III-a. Partidele se vor disputa pe data de 20 iunie, pe teren neutru, şi vor avea aceeaşi oră de start, 17:30. Stadionul Academiei F.C.M. Târgovişte din localitatea dâmboviţeană Şotânga va fi gazda meciului de baraj dintre AFC AVÂNTUL FLOREŞTI (GR) – AS PAMIMAI VIDELE (TR) .

Iată programul complet :
CS MICROBUZUL BOTOŞANI (BT) – AS ŞTIINŢA MIROSLAVA (IS)
Stadion: „Gura Humorului” (Suceava)
Observator: Vasile Popa (Bistriţa)

ACS BUCOVINA FRĂTĂUŢII NOI (SV) – CS PROSOMEŞ FELDRU (BN)
Stadion: „Comunal” (Porumbeni – Harghita)
Observator: Ion Dănciulescu (Târgovişte)

AS BIRUINŢA NEGREŞTI (NT) – FCM HUŞI (VS)
Stadion: „Letea” (Bacău)
Observator: Dan Ionescu (Bucureşti)

CSM MOINEŞTI (BC) – SPORTING V. LIEŞTI (GL)
Stadion: „Municipal” (Huşi – Vaslui)
Observator: Gheorghe Cristoloveanu (Bucureşti)

CS ENERGIA VULTURU (VN) – ACS UNIREA CASIMCEA (TL)
Stadion: „Ştefan Vrăbioru” (Ianca – Brăila)
Observator: Paul Zaharia (Bucureşti)

CS AGIGEA (CT) – VENUS INDEPENDENŢA (CL)
Stadion: „Municipal” (Slobozia – Ialomiţa)
Observator: Ştefan Stana (Bucureşti)

CS VICTORIA TRAIAN (BR) – AFC RAPID FETEŞTI (IL)
Stadion: „Petrolul” (Berca – Buzău)
Observator: Vasile Filimon (Bucureşti)

CS FC CHITILA (B)(foto) – FC UNIREA CÂMPINA (PH)
Stadion: „Dumitru Matarau” (Ştefăneşti – Ilfov)
Observator: Adrian Rămureanu (Bucureşti)

AFC AVÂNTUL FLOREŞTI (GR) – AS PAMIMAI VIDELE (TR)
Stadion: „Alpan” (Şotânga – Dâmbovita)
Observator: Marian Bucurescu (Bucureşti)

CS GLORIA CORNEŞTI (DB) – ACS PROGRESUL CERNICA (IF)
Stadion: „Viorel Mateianu” (Boldeşti-Scăieni – Prahova)
Observator: Paul Cazan (Bucureşti)

SCM PITEŞTI (AG) – CS VIITORUL GRĂDINILE (OT)
Stadion: „Treapt” (Horezu – Vâlcea)
Observator: Romică Chihaia (Bucureşti)

CS A.S.R.A. APĂ CRAIOVA (DJ) – CS POSADA PERIŞANI (VL)
Stadion: „Jiul” (Rovinari – Gorj)
Observator: Sorin Cojocaru (Bucureşti)

CS PETROFAC ŢICLENI (GJ) – CS MUNCITORUL REŞIŢA (CS)
Stadion: „Termo” (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
Observator: Marcel Paraschiv (Bucureşti)

CS MUNICIPAL LUGOJ (TM) – CS PANDURII CERNEŢI (MH)
Stadion: „Mircea Chivu” (Reşiţa – Caraş Severin)
Observator: Dan Firiţeanu (Reşiţa)

CS ŞOIMII PÂNCOTA (AR) – CS VULCAN (HD)
Stadion: „CSS Parc” (Blaj – Alba)
Observator: Attila Kanyaro (Târgu Mureş)

AS EUROPA ALBA IULIA (AB) – CS VULTURII VULTURENI (CJ)
Stadion: „Iuliu Bodola” (Oradea – Bihor)
Observator: Gheorghe Bologan (Oradea)

CSM FĂGĂRAŞ (BV) – CSM VAROSI SK MIERCUREA CIUC (HR)
Stadion: „Municipal” (Sfântu Gheorghe – Covasna)
Observator: Nicolae Pantea (Bucureşti)

CS LACUL URSU MOBILA SOVATA (MS) – CS SEVIŞUL ŞELIMBĂR (SB)
Stadion: „Park Arena” (Făgăraş – Braşov)
Observator: Adrian Mihalcea (Bucureşti)

FC ZAGON (CV) – CS UNIREA STÂLPU (BZ)
Stadion: „Orăşenesc” (Panciu – Vrancea)
Observator: Victor Cruceană (Bucureşti)

CS DAMORE TRICOLORUL ALPAREA (BH) – SOMEŞ CĂRĂŞEU (SM)
Stadion: „Municipal” (Zalău – Sălaj)
Observator: Cristian Vasc (Baia Mare)

CS PLIMOB SIGHETU MARMAŢIEI (MM) – CS FLACĂRA HALMAŞD (SJ)
Stadion: „Olimpia” (Satu Mare)
Observator: Iosif Vigu (Satu Mare)

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google