F.C.M. Târgovişte a încheiat campionatul cu o înfrângere

Data: 4 iunie 2012, 11:43

Vinerea trecută s-a încheiat Campionatul Ligii a III-a . F.C.M. Târgovişte a jucat ultima partidă în deplasare cu Vişina Nouă.Încă din primele minute de joc cei de la Vişina Nouă au dominat jocul.Astfel în minutul 10 ,David a deschis scorul pentru Vişina Nouă,scor 1-0.Băieţii de la F.C.M. Târgovişte nu au jucat mai nimic,puteau mânca bătaie la scor de neprezentare dar Radu Zegheru a intervenit la timp .La pauză oltenii conduceau cu scorul de 1-0.În repriza secundă nimic nu s-a schimbat iar oltenii au obţinut o victorie. F.C.M. Târgovişte a încheiat campionatul cu încă o înfrângere.A fost cel mai prost campionat al lui F.C.M. Târgovişte din ultimii opt ani.