Atletic Bradu – FCM Târgovişte. LIVE TEXT

Data: 27 aprilie 2012, 8:27

F.C.M. Târgovişte întâlneşte în etapa a 24-a pe Atletic Bradu. Meciul va avea loc pe stadionul Bradu din Bradu şi va fi transmis în format LIVE TEXT de Partener tv, vineri 27-04-2012 ora 17:00.Înregistrarea video a acestei partide va fi difuzată în exclusivitate de Partener tv, sâmbătă 28-04-2012 ora 20:30, la secţiunea LIVE.

REPRIZA II

90’+3′-Final de meci

90′-Petculescu şutează puternic însă ghinionul  a fost de partea lui ,balonul loveşte bara şi avem şi 3 minute de prelungire

86′-Atletic Bradu-F.C.M. Târgovişte,scor  3-2

‘-Gol,Tănase şi el punctează pentru F.C.M. Târgovişte

84′-Gol,Leţu a reuşit să reducă din diferenţă 3-1

80′-Schimbare la Atletic  şi vedem  si două schimbări şi la târgovişteni,iese Penescu şi intră Enescu şi Zidăroiu l-a înlocuit pe A.Filip

77′-Argeşenii se pare că acum decât îşi apărăî cele trei puncte,atacurile s-au rărit la poarta lui Bărboiu

75′-R.Filip vede cartonaş  galben şi este şi un corner pentru târgovişteni

72′-Atletic Bradu-F.C.M. Târgovişte,scor 3-0

70′-Beni Popescu încearcă  să şuteze la poartă însă este oprit la timp de un adversar

69′-Velianu este schimbat cu Monea

67′-Corner executat de A.Filip şi argeşenii recuperează balonul

65′-Târgoviştenii nu reuşesc să lege nimic ,nici nu reuşesc sa suteze  pe poartă

63′-Atletic Bradu-F.C.M. Târgovişte,scor 3-0

60′-Gol,Nicu a triplat scorul 3-0, pentru Bradu

58′-Beni Popescu este faultat şi târgoviştenii repun balonul în joc

55′-Târgoviştenii parcă s-au înviorat însă portarul argeşean este greu de învins

53′-Atletic Bradul-F.C.M. Târgovişte,scor   2-0

51′-Petculescu execută o lovitură liberă directă  dar portarul argeşean  intervine salvator

50′-Iliescu vede un cartonaş galben pentru henţ şi este şi lovitură liberă directă pentru  argeşeni

49′-Leţu sutează puternic şi mingea loveste bara

47′-Vedem două schimbări,Armando Mihai şi Dragnea au ieşit şi au intrat Tănase şi R.Filip

46′-A început  repriza secundă

REPRIZA I

45’+1′-Final de repriză

45′-1 minut de prelungiri

41′-Atletic Bradul-F.C.M. Târgovişte,scor 2-0

39′-Bărboiu  intervine salvator la un şut  periculos al lui Păvăluţă

37′-Murineanu din nou a trecut pe lângă  o mare ocazie de a tripla scorul

34′-Poarta  este goală  şi argeşenii ratează,Bărboiu a ieşit din poartă pentru că fundaşii nu au mai apărut în apărare

30′-Penescu execută o lovitură liberă directă însă balonul  este prins la timp  de portarul argeşean

28′-Atletic Bradul-F.C.M. Târgovişte,scor 2-0

27′-Gol,Enache a şutat de la 20 de metri şi a dublat scorul pentru Bradul

25′-Margine pentru târgovişteni ,ei nu reuşesc să se apropie de poarta  lui Muşat

23′-Murineanu vede şi el un cartonaş galben

21′-Atletic Bradu-F.C.M. Târgovişte,scor 1-0

19′-Armando Mihai  primeşte cartonaş galben pentru  un fault

17′-Leţu a şutat puternic dar imprecis irosind o mare şansă de a stabili egalarea pe tabela de marcaj

14′-Târgoviştenii  execută o lovitură liberă directă dar mingea este respinsă în afara terenului

10′-Argeşenii se apropie destul de periculos  şi repede de poarta lui Bărboiu însă acesta  intervine destul de bine

6′-Atletic Bradu-F.C.M. Târgovişte,scor 1-0

4′-Bărboiu a respins un balon destul de periculos care a lovit bara

2′-Gol,Păvăluţă a deschis scorul  pentru Bradul