ppt.ro

FCM Târgovişte – CS Vişina Nouă, LIVE TEXT

Data: 25 noiembrie 2011, 14:00

Partener Tv transmite, live text, meciul de fotbal dintre  F.C.M. Târgovişte şi Vişina Nouă. Meciul se va disputa vineri, la ora 14:00 pe stadionul Academiei din Şotânga.Înregistrarea video va fi difuzată Sâmbătă la ora 20:30, secţiunea LIVE

REPRIZA II

90’+3′-Final de meci

90’+2′-Leţu ratează ocazia de a tripla scorul

90′-3 minute de prelungiri

88′-F.C.M.Târgovişte-Vişina Nouă,scor 2-0

86′-Oltenii repun balonul în joc dar târgoviştenii câştigă balonul

84′-F.C.M. Târgovişte-Vişina Nouă,scor 2-0

82′-GOOOL,Leţu a dublat scorul,eurogol

79′-Bogdan Matei l-a înlocuit pe Beni Popescu

76′-A intrat Dinu la Vişina Nouă şi a ieşit Radu Marius

74′-F.C.M.Târgovişte-Vişina Nouă,scor 1-0

73′-GOOOL,A DESCHIS SCORUL ARMANDO MIHAI,faza a fost una destul de simplă

71′-Iliescu câştigă balonul preia pas Leţu dar pierde balonul

67′-F.C.M.Târgovişte-Vişina Nouă,scor 0-0

64′-Corner executat de Beni Popescu  dar balonul părăseşte terenul

62′-F.C.M. Târgovişte se joacă cu ocaziile de a deschide scorul,a ratat şi Iliescu de la 7 metri

59′-Portarul oltean respinge balonul cu capul în afara terenului,balonul este repus în joc iar Zgâmbău nu poate să şuteze din 7 metri

55′-Glişcă vede cartonaşul galben pentru un fault şi Beni Popescu execută lovitură liberă directă şi respinge portarul oltean

52′-Cernea execută o lovitură liberă directă dar balonul trece peste rransversală

50′-F.C.M. Târgovişte iroseşte o altă ocazie de a deschide scorul

48′- Răzvan Filip centrează lui Leţu şi acesta şutează peste poartă

46′-A început repriza secundă şi vedem şi trei schimbări la F.C.M.Târgovişte  au intrat Zgâmbău,Leţu şi R.Filip şi au ieşi Onea,Mîndru şi Dragnea

REPRIZA I

45’+3′-Final de repriză

45’+2′-Aria a şutat periculos la poarta lui Zegheru

45′-Am intrat în minutele de prelungiri

43′-Dragnea este faultat şi este lovitură liberă directă Cernea centrează şi recuperează oltenii

40′-F.C.M. Târgovişte-Vişina Nouă,scor 0-0

38′-Militaru vede cartonaş galben  pentru fault

31′-Margine pentru Vişina Nouă ,iar Penescu respinge balonul

29′-Dragnea este faultat la 18 m de poartă şi Beni execută lovitură liberă directă dar mingea loveşte zidul

28′-Corner executat de Glişcă dar respinge Armando Mihai

27′-Dinu repune balonul în joc  preia Dragnea dar pierde balonul

25′-Mîndru şutează  de la 17 m,dar portarul oltean intervine la timp

23′-Margine pentru F.C.M. Târgovişte,dar oltenii recuperează balonul

20′-Oltenii sunt în atac dar Cernea recuperează balonul şi îşi pune colegii pe contra atac

18′-F.C.M.Târgovişte-Vişina Nouă,scor 0-0

16′-Dragnea este în posesia mingii însă o pierde ,recuperează Beni Popescu şi centrează în gura porţii însă portarul oltean recuperează balonul.

14′-Cele două echipe se tatonează,însă oltenii au trecut pe lânga şansa de a deschide scorul

10′-Oltenii au trecut pe lânga şansa de a deschide scorul ,balonul a lovit bara

8′-Lovitură liberă directă pentru olteni,după un fault comis de Iliescu

6′-Petculescu nu evoluează în acest meci ,stă pe tuşă din cauza cumului de cartonaşe

4′-Armando Mihai respinge balonul şi este corner pentru olteni

2′-Lovitură liberă directă pentru Vişina Nouă dar respinge balonul Iliescu