F.C.M. Târgovişte-F.C. Caracal. LIVE TEXT

Data: 9 noiembrie 2011, 10:18

Partener Tv transmite, live text, meciul de fotbal dintre  F.C.M. Târgovişte şi F.C. Caracal. Meciul se va disputa vineri, la ora 14:00 pe stadionul Academiei din Şotânga.Înregistrarea video va fi difuzată Sâmbătă la ora 20:30, secţiunea LIVE

REPRIZA II

90’+4′-Final de meci

90’+2′-Corner pentru F.C.M

88′-R.Filip vede cartonaşul  galben

86′-F.C.M.Târgovişte-F.C.Caracal,scor 1-1

85′-GOL,a punctat Bocănete după o centrare primită de Emanuel

83′-R.Filip  din nou trece pe lângă gol

82′-Corner executat de Petculescu dar resping caracalenii

80′-Filip are o şansă de a dubla scorul dar portarul oltean iese şi prinde balonul

78′-A ieşit Bălmău şi a intrat Dicu

77′-Dragnea este faultat a primit un cot în gură,dar pentru a mia oară  nu vede

75′-F.C.M.Târgoşiste-F.C.Caracal,scor 1-0

74′-Dragnea are o şansă mare de a dubla scorul dar pierde balonul

71′-Matei este accidentat

68′-Penescu intra in teren dup un fault destul de grav dar pe care centralul nu l-a văzut

65′-Corner executat de Petculescu  dar balo nul este respins de portarul oltean

64′-F.C.M.Târgovişte-F.C.Caracal,scor 1-0 şi vedem şi un cartonaş galben pentru Victor Rada

60′-Schimbare la F.C.M. Târgovişte,a ieşit Beni Popescu şi a intrat Leca

59′-Petculescu a şutat puternic de 18 metri iar portarul oltean abia a reuşit să prindă balonul

57′-Beni Popescu este accidentat şi din câte vedem cred că se pregăteşte şi o nouă schimbare

55′-Corner pentru Caracal executat de Bălmău şi Radu Zegheru respinge în afară balonul

52′-Două ratări imense de a dubla scorul Onea şi Gîldău

51′-Matei repune balonul în joc ,Petculescu este faultat

48′-Dragnea trece pe lângăî p mare ocazie de a dubla scorul însă balonul a trecut la o palmă de bară

47′-F.C.M.Târgovişte-F.C.Caracal,scor 1-0

46′-A început repriza secundă

REPRIZA I

45’+1′-Final de repriză

45′-Bădăuţă vede galben pentru un fault asupra lui Armando

44′-F.C.M.Târgovişte-F.C. Caracal,scor 1-0

43′-GOOOOOOL,EUROGOOOL,PETCULESCU A PUNCTAT  pentru scorul de 1-0

40′-F.C.M.Târgovişte-F.C.Caracal,scor 0-0

37′-Bocănete vede cartonaşul galben pentru un fault asupra lui Petculescu  şi este şi lovitură liberă directă  dar balonul părăseşte dreptunghiul verde

35′-Petculescu este faultat ,mai clar este călcat pe gleznă însă centralul tot nu acordă cartonaş deşi se merita

34′-Până acum nici oaspeţii şi nici gazdele nu au avut ocazii  de a puncta

31′-Lovitură liberă directă pentru Caracal şi este executată de Rădulescu şirespinge Gîldău

29′-Marius Penescu este lovit cu cotulîn faţă însă se dictează doar lovitură liberă

27′-Este out de poartă şi Gîldău repune balonul în joc însă

21′-Se pare că caracalenii beneficiază foarte uşor de faulturi şi lovituri libere

17′-Este margine pentru Caracal,dar balonul părăseşte terenul şi Zegheru repune balonul în joc

15′-F.C. M. Târgovişte-F.C.Caracal,scor 0-0

13′-Penescu este faultat destul de grav însă centralul nu acordă decât o lovitură liberă executată de Petculescu şi Beni Popescu centrează la prima bară însă nu este nimeni

11′-Caracal beneficiază de un al doilea corner,Beni Popescu respinge şi se lansează un contra atac dar caracalenii  îl destructurează

10′-Petculescu este în atac dar centralul dictează fault pentru Caracal şi este lovitură liberă pentru oaspeţi

8′-Caracalenii sunt susţinuţi şi de o mică galerie

5′-Corner pentru Caracal ,balonul este respins de Zegheru şi dâmboviţenii pleacă pe atac

3′-F.C.M. Târgovişte atacă continu îsă caracalenii le citesc foarte repede intenţiile