F.C.Cisnădie-F.C.M. Târgovişte,Text Live

Data: 3 noiembrie 2011, 9:45

IPartener Tv transmite, live text, meciul de fotbal dintre FC Cisnădie şi FCM Târgovişte. Meciul se va disputa vineri, la ora 14:00 pe stadionul Textila din Cisnădi.Înregistrarea video va fi difuzată Sâmbătă la ora 20:30, secţiunea LIVE

REPRIZA II

90’+3′-Final de meci

90′-3 minute prelungire

88′-F.C.Cisnădie-F.C.M.Târgovişte,scor 3-o

85′-F.C.M. Târgovişte beneficiază de al doilea corner executat de Beni Popescu la prima bară dar respinge Ciobanu

83”-Cisnădie-F.C.M. Târgovişte,scor 3-0

82′-Se efectuează ultima schimbare la Cisnădie

78′-Băieţii de la F.C.M. nu mai reuşesc să treacă în jumătatea adversă şi să nu uităm că joacă în 10 oameni

75′-Lovitură liberă directă executată de Penescu dar balonul iese în afara terenului

72′-Scimbarea la Cisnădie

70′-Cisnădie-F.C.M. Târgovişte,scor 3-0

69′-Iese Petculescu şi intră Onea,din acest moment F.C.M. joacă în 10 oameni

68′-Gol,Cîmpean execută penalty şi este 3-0

67′-Cernea vede cartonaş roşu şi este şi penalty pentru Cisnădie

65′-Muntean vede cartonaş galben şi este şi prima schimbare la Cisnădie

61′-Jocul s-a mutat la centru,cele două echipe se tatonează dar să nu uităm  că Cisnădie  conduce cu 2-0

58′-Penescu s-a accidentat dar imediat şi-a revenit

56′-Cisnădie-F.C.M. Târgovişte,scor 2-0

53′-Sincer,toate fazele de atac ale celor de F.C.M. sunt destructurate

50′-Margine pentru F.C.M.

48′-Putem spune că F.C.M. şi-a schimbat jocul

46′-A început repriza secundă şi se face o a doua schimbare la F.C.M. ,iese Matei şi intră R.Filip

REPRIZA I

45′-Final de repriză

43′-Cisnădie-F.C.M. Târgovişte,scor 2-0

41′-Se face prima schimbare la F.C.M.  intră Dragnea şi iese Iliescu

39′-Până la acest moment băieţii de la F.C.M. nu au avut o şansă de a puncta,putem spune că s-a jucat doar în jumătatea celor de la Târgovişte

37′-Din nou fază periculoasă la poarta lui Zegheru însă Armando Mihai respinge balonul

35′-Cisnădie-F.C.M. Târgovişte,scor 2-0

34′-GOL şi Cisnădie dublează scorul.

30′-Cisnadie se aşează foarte bine în teren şi se apară temeinic iar atacul este  foarte iute

26′-Bogdan Matei face un fault inutil şi este taxat cu cartonaş galben

24′-Cisnădie atacă continu poarta lui Radu Zegheru

20′-Gol.şi Cisnădie a deschis scorul cu poarta goală,autorul golului este Şaucă şi este 1-0 pentru ardeleni

16′-Leca vede un cartonaş galben pentru un fault

10′-Cisnădie a fost la un pas de a deschide scorul însă mingea  a lovit bara

8′-Ionuţ Leca este faultat şi este lovitură liberă directă executată de Radu Zegheru

4′-Corner pentru Cisnădie,dar balonul este respins de Radu Zegheru