F.C.M. TÂRGOVIŞTE-ATLETIC BRADU, LIVE TEXT

Data: 14 octombrie 2011, 14:18

Partener Tv transmite, live text, meciul de fotbal dintre  F.C.M. TÂRGOVIŞTE-ATLETIC BRADU. Meciul se va disputa vineri, la ora 15:00 pe stadionul Academiei din Şotânga.Înregistrarea video va fi difuzată Sâmbătă la ora 20:30, secţiunea LIVE

ARBITRU CENTRAL ASISTENŢI
Gunciu Roberto Florentin – Popeşti Leordeni Măndită Cristian Ionut – Popeşti Leordeni
. Necula Mihaita – 1 Decembrie
. .
OBSERVATOR F.R.F .
Burunţia Gigi, Cataros Bratu .

REPRIZA II

90’+5′-Dinu vede roşu,final de meci

90’+4′-F.C.M.Târgovişte-Atletic Bradu,scor 2-0

90’+3′-GOOOOOOOOL,a marcat R.Filip,scor 2-0

90′-trei minute de prelungire

87′-Dinu repune balonul în joc

85′-F.C.M. Târgovişte-Atletic Bradu,scor 1-0

84′-Beni Popescu ratează ocazie mare

82′-Ocazie mare de a dubla scorul pentru F.C.M.

81′-Din nou argeşenii au avut o portiţă de a egala

79′-Schimbare la F.C.M. ,a ieşit Iliescu şi a intrat Pîrvu

78′-F.C.M.Târgovişte-Atletic Bradu,scor 1-0

76′-Monea execută corner şi respinge Armando Mihai

75′-Schimbare,a ieşit Tâlpeanu şi a intrat Monea

73′-Fază periculoasă la poarta lui Zegheru şi este corner executat de Oprea

70′-A ieşit Petculescu şi a intrat R.Filip

65′-Fază periculoasă la poarta lui Zegheru,Păvăluţă a fost la un pas să egaleze

62′-F.C.M.Târgovişte-Atletic Bradu,scor 1-0

60′-Iese Dragnea şi intră Matei

56′-Se joacă la mijlocul terenului,nu am mai văzut nicio fază periculoasa

54′-A ieşit Leţu şi a intrat Enescu

51′-A ieşit Durlea şi a intrat Ion Marin

50′-Corner executat de Petculescu preia centrarea Gîldău  şi este bară

48′-Muşat s-a accidentat

47′-Corner executat de Petculescu

46′-A început repriza secundă

REPRIZA I

45’+1′-Final de repriză

45′-un minut prelungire

43′-F.C.M. Târgovişte-Atletic Bradu,scor 1-0

42′-Leţu vede cartonaş  galben pentru fault

41′-Penescu ratează ocazie de a dubla scorul

40′-Atletic a avut ocazie de a egala însă balonul a lovit bara

38′-Penescu este faultat,Petculescu repune balonul în joc

34′-Zegheru repune balonul în joc

33′-F.C.M.Târgovişte-Atletic Fieni,scor 1-0

31′-Goooooooooool,a marcat Iliescu,scor 1-0

29′-Revin aupra fazei  de la golul anulat şi sincer spun că nu a fopst poziţie afară din joc

26′-Goool,marcat de Iliescu dar tuşierul a semnalizat  poziţie afară din joc

24′-Corner pentru F.C.M

22′-Lovitură  liberă pentru Atletic

20′-Penescu execută lovitură liberă directă dar mingea loveşte zidul

18′-Zegheru apăra un balon destul de periculos pentru el

16′-F.C.M. Târgovişte-Atletic Bradu,scor 0-0

13′-Păvăluţă a văzut cartonaş galben pentru fault

12′-Din nou Dragnea a ratat

7′-Dragnea din nou ratează ocazie mare de a deschide scorul însă Muşat ia furat balonul şi el a căzut în careu

4′-Dragnea a ratat ocazie mare de a deschide scorul dar portarul Muşat a intervenit salvator

3′-Argeşenii au fost la un pas să deschidă scorul şi asta din cauza unei erori din partea apărării lui F.C.M. Târgovişte

2′-Lovitură liberă directă executată de Penescu dar balonul trece la o palmă de transversala porţii