ppt.ro

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rezultatele etapei 3 – Liga a 3-a

Autor:

Data: 2 septembrie 2011, 21:14

Seria I

CSM Focşani – Rapid CFR Suceava 1-1
Săpunaru (63) / Ionesi (85)
ABC Stoicescu – Aerostar Bacău 3-1
Sârbescu (24), Mărculescu (44), Chiorcău (52 – pen.) / Tismănaru (80)
Cetatea Tg. Neamţ – Ceahlăul II 0-0
CS Panciu – Petrotub Roman 1-1
B. Stoian (52) / Ţapu (90)
Sporting Suceava – Oţelul II 3-1
Murgoci (3 – aut.), Buziuc (21), M. Negru (30) / Novac (87 – pen.)
CSM Rm. Sărat – CSM Paşcani 0-1
Călugăru (40)
SC Bacău – FCM Dorohoi 2-0
Vasiliu (27), R. Cojocaru (90)
Politehnica Galaţi stă, deoarece Odorheiu Secuiesc s-a retras.

Seria II

CS Afumati – CS Tunari 1-0
A. Zaharia (35)
Dun. Călăraşi – Comprest GIM 4-2
M. Şerban (27, 36), S. Matei (29), V. Petre (33) / Zamfir (12), Verdeaţă (90+3)
Rapid II – CS Baloteşti 1-2
Ciolacu (83) / Marinaş (36, 45)
Conpet Cireşu – ACS Berceni 0-4
C. Sandu (34), Funieru (50, 65), Lupeş (85)
CS Ştefăneşti – FC Voluntari 1-1
L. Mihai (37) / C. Manea (14)
CS Eforie – CS Eolica Baia 1-2
Borza (58 – pen.) / R. Oprea (42 – pen.), C. Petre (84)
Viitorul Axintele – Unirea Slobozia, se dispută sâmbătă, de la ora 17:00.
Viitorul Chirnogi stă, deoarece Phoenix Ulmu s-a retras.

Seria III

AFC Filipeştii de Pădure – CS Buftea 1-3
M. Ene (84) / Venţer (2), D. Păun (47, 73)
FCM Alexandria – Argeşul Mihăileşti 3-1
T. Moga (2, 81), Al. Stanciu (87) / Fl. Rada (44)
Atletic Fieni – Dunărea Turris Turnu Măgurele 1-3
R. Badea (84) / Muşat (1, 29), C. Mihai (12)
Prahova Tomşani – Viitorul Domneşti 2-0
Constantinescu (36), Vulpe (80)
Sportul Studenţesc II – Conpet Ploieşti 0-3
Oae (6), Cioc (60), Şt. Stanca (90)
Rapid Clejani – Chimia Brazi 1-0
Gaţă (37)
ACS Urban Titu – CSO Plopeni 1-0
L. Mihăescu (57)
Inter Clinceni – Concordia Chiajna, se dispută sâmbătă, de la ora 17:00.

Seria IV

FCM Târgovişte – Girom Albota 0-0
FC Caracal – Gaz Metan II Mediaş 2-2
Bârsan (42), C. Nica (68) / Clinca (12), Gaspar (40)
FC Cisnădie – Metaloglobus Bucureşti 5-0
Leon Bazile (12, 15), G. Onuţ (22), P. Muntean (47), V. Dicher (66)
Minerul Mătăsari – Minerul Motru 1-0
Nicolovici (51)
Oltchim Rm. Vâlcea – Atletic Bradu 3-0
Ş. Răcăreanu (34, 67) O. Marinescu (87)
Ghecon Lăpuşata – Pandurii II Târgu Jiu, se dispută sâmbătă, de la ora 17:00.
CS Vişina Nouă – Prometeu Craiova, se dispută sâmbătă, de la ora 17:00.
Damila Măciuca – Jiul Rovinari, se dispută sâmbătă, de la ora 17:00.

Seria V

Jiul Petroşani – Millenium Giarmata 0-1
Călin (68)
Naţional Sebiş – CSM Şcolar 1-1
Al. Leucuţă (80) / Ionaş (19)
Gloria Reşiţa – Bihorul Beiuş 1-1
F. Costescu (60) / D. Mureşan (5)
CFR Simeria – ACS Recaş 1-2
Pepenar (6) / R. Trandu (14), Szekely (18)
FC Hunedoara – Gloria Arad 2-1
Fl. Negru (81), Al. Creţu (90+1) / Eşanu (16)
Flacăra Făget – Nova Mama Mia Becicherecu Mic, se dispută sâmbătă, de la ora 17:00.
Unirea Valea lui Mihai – Autocatania Caransebeş, se dispută sâmbătă, de la ora 17:00.
CS Vladimirescu – FC Timişoara II, se dispută sâmbătă, de la ora 17:00.

Seria VI

Avântul Reghin – Unirea Tărlungeni 1-0
Şorlea (83)
Gloria Bistriţa II – CS Zlatna 1-1
Pădureţu (35) / Arsene (72)
Unirea Dej – Sănătatea 1-1
Budean (37 – pen.) / Crişan (51)
Unirea Ungheni – U Cluj II 3-0
Şt. Popa (2, 12), L. Pop (88)
CFR Cluj II – Seso 1-2
Ayman (13) / Sancira (30), Bâlc (79)
Corona Braşov – FCM Târgu Mureş II 1-0
Chirciu (50 – pen.)
Unirea Floreşti – FC Zalău 1-3
S. Pop (45) / Teglaş (41), Gorga (48), A. Bălan (90+1)
Olimpia Satu Mare – Voinţa Livezile, se dispută sâmbătă, de la ora 17:00.

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google