JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rezultatele primei etape a Ligii a 3-a

Autor:

Data: 19 august 2011, 23:27

Seria I
ABC Stoicescu – Rapid Sv 0-3
Şumanariu , Ionescu (54), Golovca (90+3)

Poli Galaţi – CSM Focşani 2-3

Racoviţă (48), Serian (80 – pen.) / Milea (17), E. Ştefan (23), Ad. Toma (74)

Tg. Neamţ – Aerostar 2-1
M. Şchiopu (38, 41) / Tismănaru (82)

Sporting Sv. – Ceahlăul II 0-3

Chitoşcă (70), Pavel (80 – pen.), Margine (87)

Rm. Sărat – Petrotub 0-0

SC Bacău – Oţelul II 4-0
G. Petrea (13), Ungureanu (25), R. Cojocaru (70, 78)

FCM Dorohoi – CSM Paşcani 2-0

Voiniciuc (32), Orăşanu (75 – pen.)

CS Panciu – Od. Secuiesc
Nu s-a disputat deoarece oaspeţii s-au retras.

Seria II

Dun. Călăraşi – CS Tunari 1-0
S. Ispas (89)

Rapid II – CS Afumaţi 0-2
Şt. Alexandru (5, 25)

Conpet – Comprest 2-0
S. Nicoliţă (59, 68)

Ştefăneşti – Baloteşti 1-0
Rădulescu (63)

Ulmu – ACS Berceni 0-6
Fâşie (22 – pen.), Ciortescu (39), Funieru (55), Pivniceru (65), Sănduleac (71), M. Ştefan (75)

CS Eforie – Chirnogi 2-1
Chirilă (60, 90+2) / Iordache (52)

Eolica Baia – Un. Slobozia 1-2
D. Stere (66) / V. Gheorghe (59), L. Stanciu (65)

Axintele – FC Voluntari
Se dispută azi, de la ora 18:00.

Seria III

FCM Alexandria – CS Buftea 0-2
A. Petrescu (31, 89)

Atletic Fieni – AFC Filipeştii de Pădure 1-2
Fl. Cernea (25 – pen.) / Frâncu (5), V. Iacob (38)

Sportul II Bucureşti – Dunărea Turris Turnu Măgurele 0-4
M. Alexandru (5, 50), Zamfir (70), Bg. Nicu (89) 

Rapid Clejani – Conpet Ploieşti 1-2
M. Rădulescu (38) / Adam (19), Ciocâlteu (55)

Urban Titu – Concordia II Chiajna 2-1
M. Ionică (62, 90) / Ionescu (37)

CSO Plopeni – Chimia Brazi 3-0
Paşcu (26), Huza (33), Puiuleţ (73)

Inter Clinceni – Viitorul Domneşti, se dispută sâmbătă, de la ora 18:00.
Prahova Tomşani – Argeşul Mihăileşti, amânat pentru 30 august.

Seria IV

FCM Târgovişte – Pandurii II Tg. Jiu 3-2
Csiki (45), Petculescu (60), Al. Filip (65) / Avramescu (12), Bucur (32)

FC Caracal – Prometeu Craiova 2-1
C. Bârsan (38 pen.), C. Nica (86) / E. Enache (78 pen.) 

FC Cisnădie – Jiul Rovinari 0-1
Fotescu (23)

Atletic Bradu – Minerul Motru 1-5
Bălălău (24) / Al. Lungu (10), Răduca (44, 55, 59), Buciuman (82)

Vişina Nouă – Ghecon Lăpuşata, se dispută mâine, ora 18

Damila Măciuca – Girom Albota, se dispută mâine, ora 18

Minerul Mătăsari şi Oltchim Râmnicu Vâlcea stau, deoarece Gaz Metan II Mediaş şi Triumf Bârca s-au retras

Seria V

Naţional Sebiş – Mama Mia Becicherecu Mic 2-0
Bozian (60), Băd (75)

Gloria Reşiţa – FC Caransebeş 0-0

CFR Simeria – CSM Şcolar Reşiţa 0-0

FC Hunedoara – ACS Recaş 1-1
Păcurar (16) / Nanu (81)

Gloria Arad – Timişoara II 1-1
Dubeştean (10 -pen) / Al. Popovici (43)

Flacăra Făget – Millenium Giarmata, se dispută sâmbătă, de la ora 18:00.
Unirea Valea lui Mihai – Jiul Petroşani, se dispută sâmbătă, de la ora 18:00.
CS Vladimirescu – Bihorul Beiuş, se dispută sâmbătă, de la ora 18:00.

Seria VI

Gloria Bistriţa II – Unirea Tărlungeni 1-0
Curtuiuş (27)

Unirea Dej – Avântul Reghin 1-2
B. Faur (25) / Istvan (50,70) 

CFR Cluj II – Sănătatea 0-2
Crişan (43, 65)

Corona Braşov – U Cluj II 3-0
Marcăş (23), Martac (41), Chirciu (47-pen)

Unirea Floreşti – SESO 0-2
Moţet (39), Sorcoiu (57)

Unirea Ungheni – CS Zlatna 5-0*
Pilcă (3), Bordea (5),Pastor (7, 10), Moldovan (11). 
*Oaspeţii au deplasat numai 7 jucători. În minutul 13 partida s-a întrerupt, deoarece cei de la Zlatna au rămas cu numai şase jucători, unul dintre ei ieşind accidentat.

Olimpia Satu Mare – FCM Târgu Mureş II, se joacă azi, de la ora 18:00

Voinţa Livezile – FC Zalău, se joacă azi, de la ora 18:00

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google