Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ACS URBAN TITU – CHIMIA BRAZI 0-1, turul III al Cupei!

Autor:

Data: 17 august 2011, 8:53

MINERUL IACOBENI – GLORIA BISTRIŢA II 0-2
Apostolache (69), Curtuiuş (88)
Stadion: Minerul (Iacobeni – Suceava)
Arbitru: Laszlo Istvan Kusztos; Asistenţi: Aurel Sebastian Moldovan şi Elena Munteanu (toţi din Târgu Mureş)

RAPID DUMEŞTI – PETROTUB ROMAN 0-2
Harbuzaru (50, 54 – pen.)
Stadion: Comunal (Dumesti – Iaşi)
Arbitru: Ionuţ Ignat (Suceava); Asistenţi: Andrei Itco (Suceava) şi Adrian Vornicu (Botoşani)

CSM MOINEŞTI – ASC BACĂU 0-7
Ungureanu (10, 20,43), Patrichi (18), Răduţoiu (41), Dediu (49), Miron (84)
Stadion: Municipal (Moineşti – Bacău)
Arbitru: Robert Ionuţ Stanciu; Asistenţi: Laurenţiu Constantin şi Adrian Ionel Grama (toţi din Buzău)

FC GÎRCENI – OŢELUL GALAŢI II 0-6
Al. Iacob (5), Chipirliu (16, 62, 70), Negoescu (38, 75)
Stadion: Comunal (Girceni – Vaslui)
Arbitru: Andrei Cătălin Rotaru; Asistenţi: Cătălin Tincu şi Marius Lucian Titirişcă (toţi din Brăila)

VITICULTORUL BREAZA
 – CSM FOCŞANI 2-0
Sofronea (49), Mihălcescu (83)
Stadion: Teren Sintetic (Cornel Negoescu – Buzău)
Arbitru: George Trandafir; Asistenţi: Dan Florin Niculescu şi Eduard Petrov (toţi din Bucureşti)

FORTINO IANCA – UNIREA SLOBOZIA 0-3
V. Gheorghe 3
Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca – Brăila)
Arbitru: Claudiu Marcu; Asistenţi: Cosmin Ştefan Stoian şi Gabriel Georgescu (toţi din Constanţa)

PHOENIX ULMU – ACS BERCENI 3-2
Latu (7), Ciparidis (13), Bogorodiţă (43) / Funieru (65), Fâşie (85)
Stadion: Romprim (Bucureşti)
Arbitru: Petrică Burcea; Asistenţi: Cristian Marius Voinea şi Constantin Ilie (toţi din Giurgiu)

FC VOLUNTARI – DUNĂREA CĂLĂRAŞI 0-3
Avanu (40), V. Petre (68), S. Ispas (86)
Stadion: Viscofil (Popeşti Leordeni – Ilfov)
Arbitru: Floarea Cristina Babadac (Alexandria); Asistenţi: Tomi Teodorescu (Roşiori de Vede) şi Marilena Cătălina Nan (Alexandria)

DUNĂREA TURRIS TURNU MĂGURELE – RAPID BUCUREŞTI II 2-1
Ilin (pen), C. Mihai (pen) / Ciolacu
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele – Teleorman)
Arbitru: Daniel Vasile Pop (Piteşti); Asistenţi: Mihai Marian Ionescu (Suseni) şi Dragoş Radu (Piteşti)

CONCORDIA II CHIAJNA – CS BUFTEA
Stadion: Teren 2 (Chiajna – Ilfov)
Arbitru: Liviu Adrian Gligoraş; Asistenţi: Răzvan Mihai Dobre şi Ana Maria Gheorghiţă (toţi din Târgovişte)

INTER CLINCENI – CS TUNARI 1-3 (1-1), în prelungiri
Păun (27) / M. Dumitru (71), Becali (108), Popescu (120)
Stadion: Comunal (Clinceni – Ilfov)
Arbitru: Radu Danielenco; Asistenţi: Lucian Gabriel Banu şi Emil Andrei Mateescu (toţi din Ploieşti)

FCM ALEXANDRIA – VIŞINA NOUĂ 2-2, 3-5 pen

V. Moraru (87), Bădănoiu (118) / David (50), Aria (96)
Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman)
Arbitru: Ionuţ Coza (Cernica); Asistenţi: Ion Răzvan Manciu (Popeşti Leordeni) şi Mihăiţă Necula (1 Decembrie)

FC OLTCHIM RÂMNICU VÂLCEA – FC CARACAL 1-0

Stadion: Oltchim (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
Arbitru: Liviu Bălăcescu (Târgu Jiu); Asistenţi: Gheorghe Constantin Dănăsel (Bumbeşti Jiu) şi Pavel Cristian Tutunaru (Târgu Jiu)

MINERUL JILT MĂTĂSARI – PROMETEU CRAIOVA 2-1
/ Stamină (25)
Stadion: Minerul (Mătăsari – Gorj)
Arbitru: Nicolae Alin Croitoru; Asistenţi: Claudiu Cârstea şi Maria Simona Sima (toţi din Râmnicu Vâlcea)

CSO PLOPENI – UNIREA TĂRLUNGENI 3-1
Necatu (58 – pen.), David (65), Nica (89) / S. Marin (51)
Stadion: Gheorghe Silaev (Plopeni – Prahova)
Arbitru: Cristian Petrişor David; Asistenţi: Alexandru Dorin Radu şi Aurelian Ţoie (toţi din Bucureşti)

ACS URBAN TITU – CHIMIA BRAZI 0-1
Minciună (71)
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmboviţa)
Arbitru: Horia Gabriel Mladinovici; Asistenţi: Mihai Ungureanu şi Lucian Stamanichi (toţi din Bucureşti)

NOVA MAMA MIA BECICHERECUL MIC – FC ŞCOLAR REŞIŢA 0-2
Budean (62), Caimac (73)
Stadion: Comunal (Bechicerecul Mic – Timiş)
Arbitru: Florin Daniel Anca; Asistenţi: Cristian Ştefan Petrean şi Cosmin Horaţiu Danciu (toţi din Deva)

MILLENIUM GIARMATA – FC TIMIŞOARA II 4-5 (3-3) – după prelungiri
Băişan (16, 56, 108), Gârba (67) / Popovici (29, 35, 112), Ad. Popa (47), Pătraş (102)
Stadion: CFR (Timişoara – Timiş)
Arbitru: Gabor Biro; Asistenţi: Sorin Tudor Rotaru şi Casian Băla (toţi din Arad)

PANDURII II TÂRGU JIU – CFR SIMERIA 1-0
Ionuţ Rada (43)
Stadion: Municipal – sintetic (Târgu Jiu – Gorj)
Arbitru: Dorin Petru Voina (Reşiţa); Asistenţi: Cosmin Paraschivescu (Caransebeş) şi Nicolae Cristian Radu (Anina)

NAŢIONAL SEBIŞ – FC HUNEDOARA
 2-0
Şuteu (10, 21)
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad)
Arbitru: Cristian Cosmin Braşovean; Asistenţi: Marius Sorin Balint şi Anghel Todea (toţi din Cluj-Napoca)

LUCEAFĂRUL 2 ORADEA – UNIREA DEJ 0-2
Sinclair (30, 65)
Stadion: Comunal (Borş – Bihor)
Arbitru: Marius Bogdănel Bărbuş; Asistenţi: Radu Despa şi Cristian Nicolae Lucaci (toţi din Baia Mare)

SOMEŞUL OAR – SĂNĂTATEA CLUJ 1-2
Găvruş (55) / Şos (61-pen), Crişan (75)
Stadion: Comunal (Oar – Satu Mare)
Arbitru: Rareş George Vidican (Oradea); Asistenţi: Stelian Ghiţă Dem (Sâmbăta) şi Sergiu Tudor Albu (Oradea)

EUROPA ALBA IULIA – FC CISNĂDIE 2-0
Bălaş (30) şi Apetri (68)
Stadion: Mureşul (Drambar – Alba)
Arbitru: Sergiu Hristea (Timişoara); Asistenţi: Gabriel Florin Golosie (Lugoj) şi Ciprian Dan Trancă (Timişoara)

VOINŢA LIVEZILE – GAZ METAN II MEDIAŞ 1-0
R. Stan (89)
Stadion: Voinţa (Livezile – Bistriţa Năsăud)
Arbitru: Attila Balint (Odorheiu Secuiesc); Asistenţi: Zoltan Simo (Cristuru) şi Attila Szabo (Odorheiu Secuiesc)

În următorul tur, cel al IV-lea, în Cupa României vor intra echipele din Liga a II-a.

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google