JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

F.C.M.TÂRGOVIŞTE ÎN SERIA AIII-A.PRIMA ETAPĂ ,DERBY , Electrosid Titu- FCM Târgovişte,PE 19 AUGUST.

Autor:

Data: 4 august 2011, 12:54

Primul meci din acest campionat F.C.M. Târgovişte îl va disputa în deplasare la Titu ,cu Electrosid Titu.

Astăzi,la F.R.F. a avut loc o nouă şedinţă în cadrul căreia s-au stabilit toate cele şase serii complete ale Ligii a III-a ce vor evolua în campionatul 2011-2012.Totodată au fost stabilite şi etapele turului .Iată cum arată seria a III-a din care face parte şi F.C.M. Târgovişte.

Seria A III-A
1.Chimia Brazi
2. AFC Filipeştii de Pădure
3. FCM Târgovişte
4. Electrosid Titu
5. Viitorul Domneşti
6. Conpet Ploieşti
7. Inter Clinceni
8. CS Buftea
9.CSO Plopeni
10.Dunărea Turris Turnu Mgurele
11.Rapid Clejani
12.Prahova Tomşani
13.Atletic Fieni
14.Sportul Studenţesc II
15.F.C.M.Alexandria
16.Argeşul Mihăileşti

Primul meci din acest campionat F.C.M. Târgovişte îl va disputa în deplasare la Titu ,cu Electrosid Titu.Iată şi etaspele turului ,seriei a III-a.
1. Electrosid Titu- FCM Târgovişte
2. FCM Târgovişte- Rapid Clejani
3. Inter Clinceni- FCM Târgovişte
4. FCM Târgovişte- Sportul Studenţesc II
5. Prahova Tomşani- FCM Târgovişte
6. FCM Târgovişte- Atletic Fieni
7. F.C.M.Alexandria- FCM Târgovişte
8. FCM Târgovişte- AFC Filipeştii de Pădure
9. Argeşul Mihăileşti- FCM Târgovişte
10. FCM Târgovişte- Dunărea Turris Turnu Mgurele
11. Viitorul Domneşti- FCM Târgovişte
12. FCM Târgovişte- Conpet Ploieşti
13. CS Buftea- FCM Târgovişte
14. Chimia Brazi- FCM Târgovişte
15. FCM Târgovişte- CSO Plopeni

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google