Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

PROGRAMUL ECHIPEI DE FOTBAL CHINDIA TARGOVISTE

Autor:

Data: 29 iulie 2011, 15:27

Etapa 1

20.08 11:00     FC Chindia Târgoviste       –       GLORIA 1922 Bistrita
20.08 11:00     CS Luceafărul Oradea       –       CS MURESUL Deva
20.08 11:00     CS FC Maramures Universitar Baia Mare       –       FC Arges
20.08 11:00     FCM UTA Arad       –       CS Juventus Bucuresti
20.08 11:00     CS Gaz Metan CFR Craiova       –       FC Ariesul Turda
20.08 11:00     FC UNIREA Alba Iulia SA       –       CSM Râmnicu Vâlcea
20.08 11:00     FC Timisoara SA       –       CS FC Bihor Oradea
20.08 11:00     CSM Slatina       –       CS ALRO Slatina

Etapa 2

27.08 11:00     CS MURESUL Deva       –       FC Chindia Târgoviste
27.08 11:00     FC Arges       –       CS Luceafărul Oradea
27.08 11:00     CS Juventus Bucuresti       –       CS FC Maramures Universitar Baia Mare
27.08 11:00     FC Ariesul Turda       –       FCM UTA Arad
27.08 11:00     CSM Râmnicu Vâlcea       –       CS Gaz Metan CFR Craiova
27.08 11:00     CS FC Bihor Oradea       –       FC UNIREA Alba Iulia SA
27.08 11:00     CS ALRO Slatina       –       FC Timisoara SA
27.08 11:00     GLORIA 1922 Bistrita       –       CSM Slatina

Etapa 3

03.09 11:00     CS MURESUL Deva       –       GLORIA 1922 Bistrita
03.09 11:00     FC Chindia Târgoviste       –       FC Arges
03.09 11:00     CS Luceafărul Oradea       –       CS Juventus Bucuresti
03.09 11:00     CS FC Maramures Universitar Baia Mare       –       FC Ariesul Turda
03.09 11:00     FCM UTA Arad       –       CSM Râmnicu Vâlcea
03.09 11:00     CS Gaz Metan CFR Craiova       –       CS FC Bihor Oradea
03.09 11:00     FC UNIREA Alba Iulia SA       –       CS ALRO Slatina
03.09 11:00     FC Timisoara SA       –       CSM Slatina

Etapa 4

10.09 11:00     FC Arges       –       CS MURESUL Deva
10.09 11:00     CS Juventus Bucuresti       –       FC Chindia Târgoviste
10.09 11:00     FC Ariesul Turda       –       CS Luceafărul Oradea
10.09 11:00     CSM Râmnicu Vâlcea       –       CS FC Maramures Universitar Baia Mare
10.09 11:00     CS FC Bihor Oradea       –       FCM UTA Arad
10.09 11:00     CS ALRO Slatina       –       CS Gaz Metan CFR Craiova
10.09 11:00     CSM Slatina       –       FC UNIREA Alba Iulia SA
10.09 11:00     GLORIA 1922 Bistrita       –       FC Timisoara SA

Etapa 5

17.09 11:00     FC Arges       –       GLORIA 1922 Bistrita
17.09 11:00     CS MURESUL Deva       –       CS Juventus Bucuresti
17.09 11:00     FC Chindia Târgoviste       –       FC Ariesul Turda
17.09 11:00     CS Luceafărul Oradea       –       CSM Râmnicu Vâlcea
17.09 11:00     CS FC Maramures Universitar Baia Mare       –       CS FC Bihor Oradea
17.09 11:00     FCM UTA Arad       –       CS ALRO Slatina
17.09 11:00     CS Gaz Metan CFR Craiova       –       CSM Slatina
17.09 11:00     FC UNIREA Alba Iulia SA       –       FC Timisoara SA

Etapa 6

24.09 11:00     CS Juventus Bucuresti       –       FC Arges
24.09 11:00     FC Ariesul Turda       –       CS MURESUL Deva
24.09 11:00     CSM Râmnicu Vâlcea       –       FC Chindia Târgoviste
24.09 11:00     CS FC Bihor Oradea       –       CS Luceafărul Oradea
24.09 11:00     CS ALRO Slatina       –       CS FC Maramures Universitar Baia Mare
24.09 11:00     CSM Slatina       –       FCM UTA Arad
24.09 11:00     FC Timisoara SA       –       CS Gaz Metan CFR Craiova
24.09 11:00     GLORIA 1922 Bistrita       –       FC UNIREA Alba Iulia SA

Etapa 7

01.10 11:00     CS Juventus Bucuresti       –       GLORIA 1922 Bistrita
01.10 11:00     FC Arges       –       FC Ariesul Turda
01.10 11:00     CS MURESUL Deva       –       CSM Râmnicu Vâlcea
01.10 11:00     FC Chindia Târgoviste       –       CS FC Bihor Oradea
01.10 11:00     CS Luceafărul Oradea       –       CS ALRO Slatina
01.10 11:00     CS FC Maramures Universitar Baia Mare       –       CSM Slatina
01.10 11:00     FCM UTA Arad       –       FC Timisoara SA
01.10 11:00     CS Gaz Metan CFR Craiova       –       FC UNIREA Alba Iulia SA

Etapa 8

08.10 11:00     FC Ariesul Turda       –       CS Juventus Bucuresti
08.10 11:00     CSM Râmnicu Vâlcea       –       FC Arges
08.10 11:00     CS FC Bihor Oradea       –       CS MURESUL Deva
08.10 11:00     CS ALRO Slatina       –       FC Chindia Târgoviste
08.10 11:00     CSM Slatina       –       CS Luceafărul Oradea
08.10 11:00     FC Timisoara SA       –       CS FC Maramures Universitar Baia Mare
08.10 11:00     FC UNIREA Alba Iulia SA       –       FCM UTA Arad
08.10 11:00     GLORIA 1922 Bistrita       –       CS Gaz Metan CFR Craiova

Etapa 9

15.10 11:00     GLORIA 1922 Bistrita       –       FC Ariesul Turda
15.10 11:00     CS Juventus Bucuresti       –       CSM Râmnicu Vâlcea
15.10 11:00     FC Arges       –       CS FC Bihor Oradea
15.10 11:00     CS MURESUL Deva       –       CS ALRO Slatina
15.10 11:00     FC Chindia Târgoviste       –       CSM Slatina
15.10 11:00     CS Luceafărul Oradea       –       FC Timisoara SA
15.10 11:00     CS FC Maramures Universitar Baia Mare       –       FC UNIREA Alba Iulia SA
15.10 11:00     FCM UTA Arad       –       CS Gaz Metan CFR Craiova

Etapa 10

22.10 11:00     CSM Râmnicu Vâlcea       –       FC Ariesul Turda
22.10 11:00     CS FC Bihor Oradea       –       CS Juventus Bucuresti
22.10 11:00     CS ALRO Slatina       –       FC Arges
22.10 11:00     CSM Slatina       –       CS MURESUL Deva
22.10 11:00     FC Timisoara SA       –       FC Chindia Târgoviste
22.10 11:00     FC UNIREA Alba Iulia SA       –       CS Luceafărul Oradea
22.10 11:00     CS Gaz Metan CFR Craiova       –       CS FC Maramures Universitar Baia Mare
22.10 11:00     FCM UTA Arad       –       GLORIA 1922 Bistrita

Etapa 11

29.10 11:00     GLORIA 1922 Bistrita       –       CSM Râmnicu Vâlcea
29.10 11:00     FC Ariesul Turda       –       CS FC Bihor Oradea
29.10 11:00     CS Juventus Bucuresti       –       CS ALRO Slatina
29.10 11:00     FC Arges       –       CSM Slatina
29.10 11:00     CS MURESUL Deva       –       FC Timisoara SA
29.10 11:00     FC Chindia Târgoviste       –       FC UNIREA Alba Iulia SA
29.10 11:00     CS Luceafărul Oradea       –       CS Gaz Metan CFR Craiova
29.10 11:00     CS FC Maramures Universitar Baia Mare       –       FCM UTA Arad

Etapa 12

05.11 11:00     CS FC Bihor Oradea       –       CSM Râmnicu Vâlcea
05.11 11:00     CS ALRO Slatina       –       FC Ariesul Turda
05.11 11:00     CSM Slatina       –       CS Juventus Bucuresti
05.11 11:00     FC Timisoara SA       –       FC Arges
05.11 11:00     FC UNIREA Alba Iulia SA       –       CS MUREsUL Deva
05.11 11:00     CS Gaz Metan CFR Craiova       –       FC Chindia Târgoviste
05.11 11:00     FCM UTA Arad       –       CS Luceafărul Oradea
05.11 11:00     CS FC Maramures Universitar Baia Mare       –       GLORIA 1922 Bistrita

Etapa 13

12.11 11:00     GLORIA 1922 Bistrita       –       CS FC Bihor Oradea
12.11 11:00     CSM Râmnicu Vâlcea       –       CS ALRO Slatina
12.11 11:00     FC Ariesul Turda       –       CSM Slatina
12.11 11:00     CS Juventus Bucuresti       –       FC Timisoara SA
12.11 11:00     FC Arges       –       FC UNIREA Alba Iulia SA
12.11 11:00     CS MURESUL Deva       –       CS Gaz Metan CFR Craiova
12.11 11:00     FC Chindia Târgoviste       –       FCM UTA Arad
12.11 11:00     CS Luceafărul Oradea       –       CS FC Maramures Universitar Baia Mare

Etapa 14

19.11 11:00     CS ALRO Slatina       –       CS FC Bihor Oradea
19.11 11:00     CSM Slatina       –       CSM Râmnicu Vâlcea
19.11 11:00     FC Timisoara SA       –       FC Ariesul Turda
19.11 11:00     FC UNIREA Alba Iulia SA       –       CS Juventus Bucuresti
19.11 11:00     CS Gaz Metan CFR Craiova       –       FC Arges
19.11 11:00     FCM UTA Arad       –       CS MURESUL Deva
19.11 11:00     CS FC Maramures Universitar Baia Mare       –       FC Chindia Târgoviste
19.11 11:00     CS Luceafărul Oradea       –       GLORIA 1922 Bistrita

Etapa 15

26.11 11:00     GLORIA 1922 Bistrita       –       CS ALRO Slatina
26.11 11:00     CS FC Bihor Oradea       –       CSM Slatina
26.11 11:00     CSM Râmnicu Vâlcea       –       FC Timisoara SA
26.11 11:00     FC Ariesul Turda       –       FC UNIREA Alba Iulia SA
26.11 11:00     CS Juventus Bucuresti       –       CS Gaz Metan CFR Craiova
26.11 11:00     FC Arges       –       FCM UTA Arad
26.11 11:00     CS MURESUL Deva       –       CS FC Maramures Universitar Baia Mare
26.11 11:00     FC Chindia Târgoviste       –       CS Luceafărul Oradea

Caută în Arhivă

Selectați o dată
Selectați o categorie
Căutare cu Google